کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تایم لپسی زیبا از بالن سواری | لمس آسمان

امروز با دنیایی رنگارنگ و رویایی مهمان دیدگان زیبایتان می شویم تا یکی از زیبا ترین مناظر این کره خاکی را برایتان به نمایش درآوریم. ویدیو امروزمان تایم لپسی زیبا از بالن های رنگارنگی است که در آسمان نیومکزیکو (new mexico) به پرواز در می آیند. شاید برای ما پرواز در بالنی زیبا با چشم انداز تکرار نشدنی، رویایی باشد که بارها و بارها در ذهنمان تجسمش کرده باشیم. امروز این فرصت برایتان محیا شده تا این رویا را از نزدیک در این قاب شیشه ای نظاره گر شوید و لذت ببرید. با ما همراه باشید. بالن هایی رنگارنگ که در شب با نور آتش درونشان روشن می شوند و تک تک راهی آسمان می شوند. بدون شک منظره ای که مشاهده می کنید یکی از زیباترین مناظر جهان است. کم کم هوا روشن می شود و هر لحظه بالنی دیگر آماده ی پرواز می شود و در یک چشم بهم زدن شاهد نمایش از رنگ های جذاب و شاد کنار همدیگر می شویم که در آسمانی که خود از همیشه زیباتر شده می درخشند. حال با دقت بیشتری به هر یک از این بالن ها بنگر، خواهی دید که برخی از آن ها نماد اشکالی هستند؛ یکی همانند هندوانه دیگری پرچم یک کشور و .... تنوع بی نظیری از اجسام و اشیا جالب اطرافمان. سپس به زمین می آییم تا باد شدن این بالن های غول پیکر را از نزدیک مشاهده کنیم و چه پدیده جالبی به نظر می رسد از این منظره شگفت انگیز تر زمانی است که شاهد پرواز همگی آن ها در تصویری با پشت زمینه ی آبی رنگ می شویم. در این شلوغی فضا هر یک از آن ها باید با کنترل فراوان بالن را طوری هدایت کنند که به دیگری برخورد نکنند. اگر به بالن سواری علاقه مندی و یکی از رویاهای زیبایت است، تصور کن که قدرت انتخاب هر کدام از این بالن ها را داری. کدام یک را برمی گزینی؟ حال چشمانت را ببند و سوار بر بالن مورد علاقه ات گذر از میان ابر ها را در ذهنت تجسم کن. با کارناوال در تماشای این ویدو همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست