کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از بوینس آیرس | سفر به پایتخت آرژانتین

این بار می خواهیم ویدیویی تایم لپس از بوینس آیرس ببینیم که به عنوان پایتخت آرژانتین شناخته می شود. این شهر بندری علاوه بر پایتختی، بزرگترین شهر آرژانتین نیز به حساب می آید و به همین خاطر، از اهمیت بالایی برخودار است. دیدنی های بوینس آیرس بی شمارند و ما در این ویدیو چندی از آن ها را تماشا می کنیم. با ما همراه شوید و بازدید از جاذبه های پایتخت آرژانتین را از دست ندهید. 

در ابتدا به تماشای اصلی ترین نماد شهر می رویم؛ ابلیسکو دو بوینس آیرس (Obelisco de Buenos Aires). این ابلیسک یا ستون سنگی یک یابود ملی ست که در میدان جمهوری (Plaza de la República) شهر قرار دارد. امکان ندارد کسی به شهر بوینس آیرس سفر کند و از این بنای یادبود سفید رنگِ 75.5 متری بازدیدی نداشته باشد و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم؛ به همین خاطر در حین تماشای ویدیو چندباری به ابلیسک شهر سر می زنیم و بر آن نظر می اندازیم. 

یکی دیگر از جاذبه های شاخص بوینس آیرس، ساختمان مجلس ملی شهر است که با گنبد سبز رنگش، توجه هر کسی را به خود جلب می کند. این ساختمان را بین سال های 1898 و 1906 ساخته اند و گفته می شود برای ساخت این بنای باشکوه، 6 میلیون دلار هزینه شده است. کمی اطراف این سازه گشت می زنیم و نورپردازی شبانه اش را نیز تماشا می کنیم. سپس راهی می شویم تا به گشت و گذارمان در شهر ادامه دهیم. خانه های رنگارنگ، گرافیتی های شهر، پل پیاده رو پوئنته دلا موخر (Puente de la Mujer) و نمای درونی کتابفروشی ال آتنئو گرند اسپلندید (El Ateneo Grand Splendid) از دیگر جذابیت های شهر بوینرس آیرس هستند که ما را محو تماشای خودشان می کنند. 

همراه کارناوال به دیدن بوینس آیرس زیبا بیایید. 


:Video Details

Production & Editing: Olivier KMIA

instagram.com/oliverkmia

Music: ODESZA - Everything At Your Feet feat. The Chamanas

Photo Of Cover: Patricio Daniel Giusti

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست