کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تایم لپسی فوق العاده از ایران | لمس زیبایی های وطنی

ایران سرزمینی با طبیعتی شگرف و منابع بی نظیر و تمدنی دیرپا، کشوری که سال ها و روزهای متفاوتی را طی نموده و بالا و پایین های زیادی را تجربه کرده با این حال با صفا و صمیمیتی که در آب و خاک اش جریان دارد به جرات می گوییم که ایران سرزمین عاشقان است. امروز تایم لپسی کوتاه اما فوق العاده از خاک میهن، ایران، برایتان در نظر گرفته ایم. مناظری که روحمان را تازه می کند و احساس افتخار و غرور را در وجودمان بیدار می سازد. به هیچ عنوان تماشای این ویدو را از دست ندهین و با ما همراه شوید. آسمانی که با طیف رنگ های نارنجی و بنفش مزین شده، کوهی سبز در کنار روشنایی آسمان آبی و مردمانی که در دامنه ی کوهستان در حال ترددند، دریاچه ای بی نظیر در کنار مزارعی سرسبز و آسمانی که با ابرهایی جادویی در تکاپوست و ... در ابتدا شاید باور نکنید این زیبایی ها متعلق به کشور خودمان است اما کشور ما ایران زیبایی های بسیاری را در خود جای داده، زیبایی هایی که برخی از آن ها در هیچ کجای دنیا یافت نمی شود. شاید دیدن این مناظر برایتان آشنا باشد، از خانه ی یکه و تنهایی در میان مزرعه ای سبز تا آسمانی که با ستارگان نورانی و نمایان شدن کهکشان راه شیری در بالای مزرغه ای برنج قصد شگفت زده کردنمان را دارند. غرور و افتخار این زیبایی ها متعلق به تک تک ما ایرانیان است. افتخاری که هر گوشه ای از خاک یکپارچه ی میهن بخشی از آن را ایجاد می کند از شمال تا جنوب از کوه دماوند تا کویر لوت. زیبایی ها را با چشمان باز بنگر و از نعمت های بی کرانی که پروردگارت در اختیارت قرار داده شاکر باش. رضایتی از اعماق وجود زیرا که مرز و بوم دیارت هیچ چیز برایت کم نگذاشته و تو سربلند هستی. با کارناوال محو تماشای زیبایی ها کشور عزیزمان ایران شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست