ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از ریو دو ژانیرو | دومین شهر بزرگ برزیل

تماشای ویدیو تایم لپس از ریو دو ژانیرو چیزی است که در چهار دقیقه پیش رو مهمان ما هستید. در این ویدیوی کوتاه، ابتدا گشتی در شهر ریو دو ژانیرو می زنیم و سپس یک به یک به سراغ دیدنی های ریو دو ژانیرو می رویم. 

وقتی پای صحبت های جو کاپرا، فیلمساز خلاق و خوش ذوق این ویدیو می نشینیم، می شنویم که:

واقعا خوش شانس بودم که برای ساخت ویدیوی تایم لپس از سمت یک سازنده لوازم الکتریکی معروف مامور شدم تا به ریو سفر کنم. این ویدیو در واقع تلفیقی از چند فیلم مختلف هست که در طول سفرم موفق شدم به ثبت برسانم. اغلب مکان هایی که در آن ها فیلمبرداری کردم، داخل شهر ریو دو ژانیرو بودند اما تصاویری که از آبشار می بینید، مربوط به آبشار خارق العاده ایگواسو (Iguazú) است که درست در مرز کشورهای برزیل و آرژانتین قرار دارد. نکته جالب درباره این آبشار زیبا آن است که توانست در سال 2011 میلادی، در لیست عجایب هفتگانه طبیعی دنیا جا خوش کند. 

وقتی در میان شهر ریو دو ژانیرو قدم می زنید و گردش می کنید، جای تعجبی باقی نمی ماند که چرا این شهر در سال 2014، میزبان جام جهانی فوتبال بود و درست دو سال بعد، توانست میزبانی رقابت های المپیک تابستانه را از آن خود کند. خوب است بدانید شهر ریو دو ژانیرو، یکی از محبوب ترین و پربازدیدترین شهرهای نیمکره جنوبی است که به سبب طبیعت منحصر به فرد و استوایی، جشن ها و کارناوال های مختلف و سواحل زیبا و با امکاناتش شهرت دارد. یکی از معروف ترین دیدنی های این شهر مسجمه منجی مسیح است که این تندیس غول پیکر نیز جزو عجایب هفتگانه دنیا به شمار می رود و سالانه گردشگران بسیاری را از سرتاسر دنیا به سمت خودش جذب می کند. 

با کارناوال همراه باشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید.


:Video Details

Filming and Edit: Joe Capra

Music: Jan Baumann

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

وقتی دنیا را بگردی می بینی که همه جا را ساختند جز وطن

28 فروردین 1398

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET