کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تایم لپس تماشایی از سئول | پایتخت شلوغ کره جنوبی

نظرتان درباره یک تایم لپس تماشایی و پر از نور و رنگ چیست؟ تصور کنید عقربه های ساعت روی دور تند بیفتند و روزها و شب، با سرعتی غیر قابل باور از پس یکدیگر بیایند. خورشید با عجله ناپدید شود و با فرا رسیدن شب، چراغ خانه ها یک به یک روشن شوند و خودروها با چنان سرعتی عبور کنند که ردی از نور را بر جای بگذراند. پس از مدتی کوتاه دوباره خورشید ظاهر شود و به همه جا رنگ و روشنایی ببخشد. ابرها به آسمان هجوم بیاورند و بازی نور و سایه آغاز شود. در ویدیوی تایم لپس امروز همه این ها را خواهیم دید. به شهر سئول می رویم تا یک شبانه روز را در آن سپری کنیم و جلوه ای دیدنی از این شهر زیبا را از نظر بگذرانیم. 

سئول در نواحی شمالی کره جنوبی قرار دارد و فاصله اش با کره شمالی بسیار کم است. این شهر در گذشته با نام هانسانگ (Hansong) و سپس کیونسانگ (Kyongsong) شناخته می شد؛ اما با استقلال سرزمین کره از ژاپن در سال 1945 میلادی و جدایی دو کره در سال 1948 سئول نام گرفت. در همان زمان بود که شهر مذکور به عنوان پایتخت کره جنوبی برگزیده شد؛ جالب آن که نام آن در لغت نیز به معنای «پایتخت» است. 

شهر سئول بیش از دو هزار سال است که سکونتگاه انسان ها به شمار می رود اما اگر امروزه نگاهی به این شهر بیندازید، در نگاه اول تشخیص قدمت آن برای تان دشوار خواهد بود. در سال های اخیر، سئول به یکی از مدرن ترین شهرهای جهان بدل شده است. از بالا که به این شهر چشم بدوزید، فقط آسمان خراش می بینید و آسمان خراش. اما اگر کمی پایین تر بیایید و در شهر قدم بردارید، جلوه ای از تاریخ دو هزارساله اش را در میان بناهای تاریخی و فرهنگ مردم می یابید. 

ما در این ویدیو بیشتر تصویر امروزی شهر را مد نظر قرار داده ایم و می خواهیم سئول را از بالا به تماشا بنشینیم. کارناوال را در این سفر دیدنی همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Jongmo Seo

[Music: Music : Alan Walker - Fade [NCS Release

Photographer Of Cover: Nut Naksawangporn

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
Yekta zolaekani

خیلی قشنگ بودممنونم ازتون

19 اردیبهشت 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست