ویدیو HD

تایم لپسی دیدنی از سفر به 15 کشور محبوب دنیا

دنیای اطراف مان پر از شگفتی و زیبایی است؛ بعضی از این دیدنی ها به دست خداوند رقم خورده اند و او وظیفه پدید آوردن برخی دیگر را به دست مخلوقانش سپرده است. می خواهیم به تماشای بخشی از این زیبایی ها و مناطق شگفت انگیز بنشینیم؛ اما باید بدانید که سفر امروزمان قدری متفاوت است. ویدیوی امروز، ثمره سه سال مسافرت عکاسی به نام کین لم (Kien Lam) به 15 کشور دنیاست. او در طول سفرش 6286 تصویر، تهیه کرده و در نهایت ویدیویی را پدید آورده است که امروز با شما به اشتراک می گذاریم. همراه مان شوید، از دریچه لنز دوربین کین لم، به پانزده کشور دیدنی دنیا سفر می کنیم و به تماشای بهترین های شان می نشینیم.

در آغاز چیچن ایتزا (Chichen Itza) پیش روی مان قرار می گیرد، سازه ای که از میراث جهانی یونسکو به شمار می رود و از تمدن مایا در کشور مکزیک به یادگار مانده است. به یکی از شهرهای نیوزیلند سفر می کنیم و پس از آن خودمان را بر فراز توده‌ کوه آناپورنا (Annapurna Massif) در کشور نپال و رشته کوه های هیمالیا می بینیم. آمریکا و اسکاتلند نیز از دیگر مقاصد سفرمان هستند که نیم نگاهی به‌ آنها می اندازیم. پس از آن به منطقه افسانه ای شایر (Shire) در کشور نیوزیلند سفر می کنیم؛ این منطقه زمانی لوکیشن فیلمبرداری ارباب حلقه ها بود. درهای رنگی خانه هابیت ها هنوز هم در این منطقه به چشم می خورد. کانادا، استرالیا، گله گوسفندان در اسکاتلند، باز هم مناطقی دیدنی در نپال و آمریکا و پس از آن ساحلی زیبا و چشمنواز در کشور نیکاراگوئه، نظرمان را به خود جلب می کنند. هنوز کشورهای زیادی مانند هند، آلمان، انگلستان و ... برای تماشا باقی مانده اند، پس به سفرمان ادامه می دهیم.

در این سفر تماشایی همراه کارناوال بمانید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET