کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

کاخ سلطنتی توکیو | نمایشی از زیبایی های ژاپن

امروز با مناظری بی نظیر از فصل پاییز در گوشه ای از طبیعت بکر ژاپن و شهر زیبای توکیو می خواهیم دیدگانتان را به رنگ هایی شاد مهمان کنیم. مقصد امروزمان طبیعت کاخ سلطنتی توکیو (Tokyo Imperial Palace) است. این ویدیو فوق العاده را به هیچ عنوان از دست ندهید. امروز به یک کاخ سلطنتی آمده ایم؛ کاخی که تاریخی پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته و اما امروز زیباتر از همیشه به عنوان اقامتگاه امپراتور ژاپن مورد استفاده قرار می گیرد. جدا از تمام زیبایی هایی که این بنا دارد، شاید بیش از هر چیز دیگری، این باغ زیبا و تماشایی کاخ باشد که نظر را به خود جلب می کند؛ باغی که امروز چهره ی پاییزی آن را برایتان به تصویر کشیده ایم. این مناظر خواب و رویا نیست و تماما واقعی هستند. زمانی که به درختی بزرگ با برگ های نارنجی رنگ بنگری که در کنار دریاچه قرار گرفته و تصویرش بر روی آب انعکاس داده شده، در ذهنت نام بهشت تداعی می شود. این منطقه سرسبز است و درختان رنگارنگ در کنار آسمان آبی و آب زلال دریاچه و تابش آفتاب درخشان در این هوای دل انگیز، بهانه ای برای پیاده روی و لذت بردن از زیبایی های آفرینش خداوند است. کمی بیشتر در منطقه می گردیم، مناظری که در مقابلمان قرار می گیرند همانند تصاویر نقاشی شده بر روی کارت پستال هستند. حتما دلت می خواهد که در آنجا بودی و  در این طبیعت بی نظیر قدم بر می داشتی، عکسی به یادگار می گرفتی و  در کنار دریاچه می نشستی و همانطور که آفتاب طلایی رنگ بر تو می تابید از وزش باد بر روی لطافت گونه هایت هم لذت می بردی. پس چشمانت را ببند و خود را در این فضا تجسم کن، در این فضایی که بی نهایت زیباست و علاوه بر این زیبایی بی حد و حصر آرامش عنصری دیگر است با عنصره ی شگفتی تلفیق شده و اینجا را به چنین مکان نابی تبدیل نموده. لحظه ای درنگ نکنید و به تماشای این ویدیو بی نظیر از طبیعت فوق العاده ی ژاپن بنشینید. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست