کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در بالی اندونزی | نگاهی به مردم و طبیعت جزیره

به ما بپیوندید تا گشتی در بالی اندونزی داشته باشیم و خاطره ای دلپذیر برای خود بسازیم. طبیعت بالی و مردم بالی دو جاذبه اصلی جزیره به شمار می روند و افراد بسیاری فقط برای این ها راهی این جزیره توریستی می شوند. خوبشختانه در این ویدیوی کارناوال هم به تماشای بومیان بالی می رویم و بیشتر با پوشش و سنت های شان آشنا می شویم و هم به طبیعت سرسبز بالی قدم می گذاریم و به تماشای مناظر چشم نوازش می نشینیم. اما پیش از آن که راه مان را به سوی جزیره پیش بگیریم، قدری به معرفی آن می پردازیم.

بالی یکی از جزایر سوندای کوچک (Lesser Sunda Islands) شمرده می شود و در نواحی جنوبی اندونزی قرار گرفته است. این جزیره دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند را به هم پیوند می دهد و همین موضوع باعث شده تا از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردار باشد.
 بیش از سه میلیون نفر در این جزیره زندگی می کنند و علاوه بر ساکنان، همواره تعداد زیادی مسافر در حال گشت و گذار در جزیره هستند. البته در سال های اخیر تعدادی از مهاجران نیز به این جزیره آمده اند تا در این دنیای رویایی به کار و کسب درآمد بپردازند و همچنین از آب و هوای دلپذیرش لذت ببرند.

بالی، جزیره ایست آتشفشانی که مساحتی در حدود ۵۶۲۰ کیلومتر مربع را پوشش داده است. یکی از مشهورترین آتشفشان های این خطه، کوه آگون (Mount Agung) نام دارد که بلندترینِ کوه های بالی نیز به حساب می آید. از دیگر شاخصه های جزیره بالی، شالیزارهای پلکانی آن هستند که این روزها به خاطر زیبایی بی حد و حصرشان، به یکی از جاذبه های جزیره تبدیل شده اند. غذاها و میوه های استوایی این خطه هم بسیار دلچسب هستند و نظر هرکسی را به خود جلب می کنند. علاوه بر این ها، تفریحاتی چون موج سواری، رفتینگ و ... در جزیره بالی بسیار طرفدار دارند و مسافران زیادی را به این سرزمین می کشانند.

در این ویدیو بسیاری از این موارد را از نظر خواهیم گذراند، پس با کارناوال همراه بمانید و جلوه های فراموش نشدنی از بالی را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Daan van Reijn

Music: Dreamlife by Tony Anderson

Photo Of Cover: Edmund Lowe

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست