کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در بلاروس | بهشتی در اروپای شرقی

این بار می خواهیم گشتی در بلاروس بزنیم؛ سرزمینی که چندی از زیباترین جاذبه های اروپای شرقی را در خود جای داده است. به ما بپیوندید تا با تماشای این ویدیو، بیشتر با این سرزمین آشنا شوید، آب و هوا و جغرافیای آن را بدانید و با دیدنی های بلاروس آشنا شوید. اما در ابتدا می خواهیم به شما بگوییم که اصلا بلاروس کجاست و چگونه کشوری ست. 

این کشور در اروپای خاوری یا همان اروپای شرقی قرار دارد و با آب های آزاد دنیا هیچ مرزی ندارد. از همسایگان این سرزمین می توان کشورهای روسیه، اوکراین، لهستان، لیتوانی و لتونی را نام برد. پایتخت این کشور نیز، مینسک (Minsk) نام دارد. بلاروس امروزی در پی فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی شکل گرفته و در سال ۱۹۹۴ استقلال خود را از شوروی اعلام کرده است. بسیاری از ما، اولین بار نام بلاروس را به خاطر حادثه تلخ چرنوبیل شنیده ایم و هنوز هم شاید نام این سرزمین، حادثه اتمی چرنوبیل را برای مان تداعی کند. با وجود آنکه این حادثه در مرزهای اوکراین و در زمان شوروی سابق رخ داد، اما سرزمین بلاروس نیز از آن در امان نماند. باورش سخت است اما حدود یک پنجم از این سرزمین که بیشتر، ایالت های جنوب شرقی این کشور هستند هنوز هم تحت تاثیر انفجار سال ۱۹۸۶ چرنوبیل قرار دارند و بلاروس نتوانسته است مرهمی به روی زخم های این واقعه تلخ بگذارد. 

ما نمی خواهیم این روزهای ناخوشایند بلاروس را یادآور شویم و می رویم تا زیبایی های این سرزمین را از نظر بگذرانیم و در خاطرمان ثبت کنیم. در این ویدیو تماشاگر جاذبه هایی همچون میدان پیروزی در شهر مینسک هستیم؛ این میدان مربعی در مرکز شهر و در تقاطع خیابان های استقلال و زاخاراو قرار گرفته است. اکثر رژه های نظامی نیروهای نظامی بلاروس در مقابل این میدان انجام می شود.

همراه کارناوال به تماشای این ویدیو بنشینید و از گشت و گذار در بلاروس لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: Welcome2Belarus

Music: Good Life By OneRepublic

Photo Of Cover: Christophe Faugere

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست