ویدیو HD

گشتی در کیپ تاون

با کارناوال همراه شوید تا گشتی در کیپ تاون بزنیم؛ یکی از اصلی ترین شهرهای توریستی در آفریقای جنوبی. می خواهیم طبیعت کیپ تاون را از نظر بگذرانیم و ببینیم دورتادور این شهر تماشایی چه مناظر زیبایی دارد. کیپ تاون شهری ست ساحلی در کنار اقیانوس اطلس جنوبی که به خاطر خلیج باشکوه، زیبایی های طبیعی و کوه مشهور تیبل در آن مشهور است. در ادامه، نظری بر تمام این ها خواهیم انداخت؛ با ما همراه باشید و تماشای دیدنی های کیپ تاون را از دست ندهید. اما در ابتدا، بد نیست کمی درباره این شهر بدانیم ...

کشور آفریقای جنوبی سه پایتخت دارد و کیپ تاون عنوان پایتخت قانون گذارِ این سرزمین را بر دوش می کشد. این شهر 2,461 کیلومتر مربع وسعت دارد و بر اساس آمار سال 2011، 433,688 نفر جمعیت را در خود جای داده است. در کیپ تاون، معماری شهری و شکل و شمایل ساختمان ها، همچنین فضای سرزنده ای که در آن حاکم است از ویژگی های مهم به حساب می آیند و توجه گردشگران را نیز به خود جلب می کنند.

مناطق شهری کیپ تاون بر اساس کوه ها، تپه ها و زمین های کم ارتفاع اطراف تقسیم بندی شده اند. مناطق تجاری و مرکزی شهر کیپ تاون در بخش سیتی بول (City Bowl) قرار دارند و مناطق ساحلی و صخره ای کیپ تاون نیز در محدوده آتلانتیک سی‌بورد (Atlantic Seaboard) قرار گرفته اند. در کل از بهترین نواحی برای اقامت در کیپ تاون می توان به اسکله ویکتوریا اند آلفرد (V&A Waterfront) و سیتی بول اشاره کرد.

جالب است بدانید کیپ تاون یکی از محبوب ترین مقاصد برای مهاجران در آفریقای جنوبی به حساب می آید و همین موضوع سبب می شود تا این جا یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای دنیا باشد. شما در کیپ تاون آدم هایی با رنگ پوست های مختلف و پیروان ادیان متفاوت را در کنار هم خواهید دید.

کمی درباره این شهر زیبا گفتیم، اگر مایلید بیشتر از شهر کیپ تاون بدانید به شما پیشنهاد می کنیم که به مطلب مربوط رجوع کنید؛ و اگر خواهان تماشای شهر کیپ تاون هستید، این ویدیو کارناوال را از دست ندهید. 

 


:Video Details

Produced By: FritzFechner

Photo Of Cover: Mickey Theunissen

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET