کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در سواحل گوا | پاک ترین شهر هند

نظرتان درباره طبیعت گردی در کشور هند چیست؟ می خواهیم گشتی در سواحل گوا داشته باشیم و زیبایی های این خطه را از نظر بگذرانیم. دیدنی های گوا بسیار زیاد هستند، اما معروفترین شان سواحل این شهر است. پس در ادامه با ما همراه شوید و سفر به گوا و گشت و گذار در سواحل را از دست ندهید. 

گوا، شهری ست بندری و ایالتی که در جنوب غربی هند جای خوش کرده است و از غرب به دریای عرب می رسد. این شهر به عنوان پاک ترین و زیباترین شهر هند شناخته می شود. کسانی که به این شهر سفر می کنند معمولا از چشم انداز اروپایی آن حیرت زده می شوند، چرا که گوا تفاوت فاحشی با دیگر شهرهای هند دارد و کاملا رنگ و بوی اروپایی به خود گرفته است. یکی از اصلی ترین دلایل این اتفاق را می توان حکومت ۴۵۰ ساله پرتغالی ها در این شهر دانست. آن ها گوا را مانند شهرهای سرزمین خود درآوردند و معماری خاص پرتغال را در این شهر به کار گرفتند؛ جالب آن که حتی معابد گوا نیز با دیگر معبدهای هند فرق می کنند و به شکل بناهای کشور پرتغال هستند. 

با وجود آنکه زمان زیادی ست که پرتغالی ها شهر گوا را ترک گفته اند، باز هم در هنگام قدم زدن در این شهر، پوشش سنتی شان بر تن مردم محلی جلب توجه می کند؛ و از آن جایی که گوا از اصلی ترین سکونتگاه های اروپاییان در هند بوده، فرهنگ اروپایی ها را نیز به خود گرفته است. البته ما در سفرمان به این شهر، به پوشش ساکنان گوا و معماری سازه های این سرزمین توجهی نداریم و فقط می خواهیم به چشم انداز رویایی سواحل خیره شویم؛ یعنی همان سرگرمی محبوبِ اغلب گردشگران در این شهر.

دست در دست کارناوال بگذارید و به هیچ وجه این سفر دلپذیر را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: ov_dm

Music: Shadow Skies (feat. Reasonandu) By Emanuel Carpus; Dumitrescu Alexandru

Photo Of Cover: Isaac Nathaniel

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.