ویدیو HD

گشتی در سواحل گوا | پاک ترین شهر هند

نظرتان درباره طبیعت گردی در کشور هند چیست؟ می خواهیم گشتی در سواحل گوا داشته باشیم و زیبایی های این خطه را از نظر بگذرانیم. دیدنی های گوا بسیار زیاد هستند، اما معروفترین شان سواحل این شهر است. پس در ادامه با ما همراه شوید و سفر به گوا و گشت و گذار در سواحل را از دست ندهید. 

گوا، شهری ست بندری و ایالتی که در جنوب غربی هند جای خوش کرده است و از غرب به دریای عرب می رسد. این شهر به عنوان پاک ترین و زیباترین شهر هند شناخته می شود. کسانی که به این شهر سفر می کنند معمولا از چشم انداز اروپایی آن حیرت زده می شوند، چرا که گوا تفاوت فاحشی با دیگر شهرهای هند دارد و کاملا رنگ و بوی اروپایی به خود گرفته است. یکی از اصلی ترین دلایل این اتفاق را می توان حکومت ۴۵۰ ساله پرتغالی ها در این شهر دانست. آن ها گوا را مانند شهرهای سرزمین خود درآوردند و معماری خاص پرتغال را در این شهر به کار گرفتند؛ جالب آن که حتی معابد گوا نیز با دیگر معبدهای هند فرق می کنند و به شکل بناهای کشور پرتغال هستند. 

با وجود آنکه زمان زیادی ست که پرتغالی ها شهر گوا را ترک گفته اند، باز هم در هنگام قدم زدن در این شهر، پوشش سنتی شان بر تن مردم محلی جلب توجه می کند؛ و از آن جایی که گوا از اصلی ترین سکونتگاه های اروپاییان در هند بوده، فرهنگ اروپایی ها را نیز به خود گرفته است. البته ما در سفرمان به این شهر، به پوشش ساکنان گوا و معماری سازه های این سرزمین توجهی نداریم و فقط می خواهیم به چشم انداز رویایی سواحل خیره شویم؛ یعنی همان سرگرمی محبوبِ اغلب گردشگران در این شهر.

دست در دست کارناوال بگذارید و به هیچ وجه این سفر دلپذیر را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: ov_dm

Music: Shadow Skies (feat. Reasonandu) By Emanuel Carpus; Dumitrescu Alexandru

Photo Of Cover: Isaac Nathaniel

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

میخواستم بدونم شما در مورد سفر کردن از بمبی به گوا اطلاعاتی دارید؟یعنی چیزی راجع به اتوبوس یا قطار از بمبی به گوا شنیدید؟؟اگر اطلاعات دارید حدود هزینه هاش چطوره؟با تشکر از شما

نسیم امینی

بین بمبئی و گوا، مسیر خط آهن وجود داره که در بهترین حالت، درعرض 6 ساعت و نیم مسافرها رو به مقصدشون می‌رسونن و مبلغش حدودا 233 روپیه هند (88,000 تومان) می‌شه، اتوبوس هم در مسیر فعالیت داره ولی حدودا 10 ساعت زمان می‌بره و قیمتش 1,300 روپیه هند (493,000 تومان) هست. 

04 اردیبهشت 1399

12 فروردین 1399

کاربر مهمان

سلام جسارتا میشه یکم دقیق به من بگین دو سه تا هتل که قیمت متوسطی دارن ،حد وسط،اما کنار ساحل باشه و و استخر و فضای زیبایی داشته باشه و خیلی به ماندریم یا آرامبول نزدیک باشه؟

کارناوال

همراه عزیز کارناوال سلام سپاس از اینکه کارناوال را به عنوان راهنمای سفر خود برگزیده اید. برای آن که صحیح ترین و جامع ترین پاسخ را به شما بدهیم، در حال بررسی هستیم. به زودی اطلاعات مورد نظر خود را به جای این پاسخ موقت مشاهده خواهید نمود. با تشکر | واحد تحریریه کارناوال

03 بهمن 1398

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET