کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در لندن | سفر به پایتخت انگلستان

این بار تصمیم داریم در ادامه سفرهای مجازی کارناوال، گشتی در لندن بزنیم و این شهر معروف اروپایی را از نظر بگذرانیم. کشور انگلستان دیدنی های بسیاری را در خود جای داده است و تعداد زیادی از این دیدنی ها در لندن قرار دارند. همین باعث می شود تا افراد زیادی هرساله از اقصی نقاط جهان راهی شهر لندن شوند؛ ما نیز در میان این خیل عظیم مسافران اروپا قرار می گیریم و به گشت و گذار در این شهر می پردازیم. چندی از جاذبه های لندن را به تماشا می نشینیم و بیشتر با این شهر توریستی آشنا می شویم. ما را در تماشای این کلیپ از دیدنی های لندن همراهی کنید. 

سفرمان را از کنار برج شناخته شده بیگ بن (Big Ben) آغاز می کنیم. این برج ساعت، بزرگترین و معروف ترین برج ساعت جهان به حساب می آید و یکی از مهمترین نمادهای کلان شهر لندن است. در حال حاضر این برج ساعت برای تعمیرات خاموش شده و بناست تا سال 2020، دوباره نصب شود و شمارش لحظات را از سر گیرد.

برای لحظاتی برج ساعت را از نزدیک می بینیم و سپس، از آن فاصله می گیریم و به آن طرف رود تیمز (River Thames) می رویم؛ رودی با طول 346 کیلومتر که در نواحی جنوبی انگلستان جریان دارد و به خاطر عبور از میان شهر لندن، مورد توجه قرار گرفته است. پل ها و تونل های بسیاری از عرض این رود می گذرند و شمال و جنوب لندن را به هم پیوند می دهند و از جمله معروف ترین آن ها می توان تاور بریج (Tower Bridge) را نام برد. پلی که کار ساختش در ۱۸۸۶ آغاز شد و در نهایت در سال ۱۸۹۴ به پایان رسید. یکی از شاخص ترین ویژگی های این سازه، برج های آن هستند که با معماری سبک گوتیک، نظر هر رهگذری را به خود جلب می کنند. در حین سفرمان، نگاهی هم بر این برج خواهیم داشت و پس از آن، به تماشای دیدنی های بیشتری می رویم. 

همراه کارناوال به گشت و گذار در پایتخت انگلستان بیایید و از تماشای جاذبه های شهر لندن لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: Paul Wehden - TimeLapseWorlds

Photo Of Cover: Gerard McAuliffe

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست