ویدیو HD

گشتی در ماداگاسکار | جزیره ای تماشایی در آفریقا

کوله بارتان را ببندید و برای گشتی در ماداگاسکار با ما همراه شوید. به این جزیره زیبا و دیدنی در جنوب شرقی آفریقا می رویم و زیبایی هایش را یک به یک از نظر می گذرانیم. در میان مردم ماداگاسکار قدم می زنیم و لحظاتی را با آن ها سپری می کنیم. بیشتر افرادی که به سرزمین های آفریقایی پا می گذارند با هدف طبیعت گردی و تماشای حیات وحش، به این خطه می آیند و ما نیز در گشت و گذارمان تماشای حیوانات ماداگاسکار را از خاطر نمی بریم و از تماشای طبیعت زیبای این سرزمین غرق لذت می شویم. برای همه این تجربه های لذت بخش، دست در دست کارناوال بگذارید و با ما به ماداگاسکار بیایید. 

جمهوری ماداگاسکار با پرچم سه رنگ قرمز، سبز و سفید در میان اقیانوس هند جای خوش کرده است و از طریق کانال آب موزامبیک (Mozambique Channel) به سرزمین اصلی آفریقا متصل می شود. ماداگاسکار ۵۸۷٬۰۴۱ کیلومتر مربع مساحت دارد و چهارمین جزیره بزرگ جهان به حساب می آید. شهر آنتاناناریوو (Antananarivo) عنوان پایتختی این سرزمین را دارد و در نواحی مرکزی این کشور قرار گرفته است. 

از آن جایی که همنشینی با مردم ماداگاسکار، یکی از مهم ترین دلایل سفر به این کشور هستند و ما هم در این ویدیو، بارها با آن ها برخورد می کنیم، بد نیست توضیحاتی درباره شان بدهیم. بر اساس آمار سال 2017، حدود 25.5 میلیون نفر در جزیره ماداگاسکار ساکن هستند و حدود 1.3 میلیون از این افراد در پایتخت زندگی می کنند. مردم ماداگاسکار به دو زبان مالاگاسی و فرانسوی سخن می گویند؛ که زبان فرانسه از دوران استعمار کشور فرانسه در این سرزمین به یادگار مانده است. تقریبا نیمی از مردم ماداگاسکار مسیحی و نیم دیگرشان پیرو سنت های دینی بومی هستند.

حال که تا حدودی ماداگاسکار زیبا را شناختید، همراه کارناوال به تماشای این ویدیو زیبا بنشینید. 


:Video Details

Produced By: Sony | Camera Channel

photo of Cover: Justin Foulkes

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET