کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در ماداگاسکار | جزیره ای تماشایی در آفریقا

کوله بارتان را ببندید و برای گشتی در ماداگاسکار با ما همراه شوید. به این جزیره زیبا و دیدنی در جنوب شرقی آفریقا می رویم و زیبایی هایش را یک به یک از نظر می گذرانیم. در میان مردم ماداگاسکار قدم می زنیم و لحظاتی را با آن ها سپری می کنیم. بیشتر افرادی که به سرزمین های آفریقایی پا می گذارند با هدف طبیعت گردی و تماشای حیات وحش، به این خطه می آیند و ما نیز در گشت و گذارمان تماشای حیوانات ماداگاسکار را از خاطر نمی بریم و از تماشای طبیعت زیبای این سرزمین غرق لذت می شویم. برای همه این تجربه های لذت بخش، دست در دست کارناوال بگذارید و با ما به ماداگاسکار بیایید. 

جمهوری ماداگاسکار با پرچم سه رنگ قرمز، سبز و سفید در میان اقیانوس هند جای خوش کرده است و از طریق کانال آب موزامبیک (Mozambique Channel) به سرزمین اصلی آفریقا متصل می شود. ماداگاسکار ۵۸۷٬۰۴۱ کیلومتر مربع مساحت دارد و چهارمین جزیره بزرگ جهان به حساب می آید. شهر آنتاناناریوو (Antananarivo) عنوان پایتختی این سرزمین را دارد و در نواحی مرکزی این کشور قرار گرفته است. 

از آن جایی که همنشینی با مردم ماداگاسکار، یکی از مهم ترین دلایل سفر به این کشور هستند و ما هم در این ویدیو، بارها با آن ها برخورد می کنیم، بد نیست توضیحاتی درباره شان بدهیم. بر اساس آمار سال 2017، حدود 25.5 میلیون نفر در جزیره ماداگاسکار ساکن هستند و حدود 1.3 میلیون از این افراد در پایتخت زندگی می کنند. مردم ماداگاسکار به دو زبان مالاگاسی و فرانسوی سخن می گویند؛ که زبان فرانسه از دوران استعمار کشور فرانسه در این سرزمین به یادگار مانده است. تقریبا نیمی از مردم ماداگاسکار مسیحی و نیم دیگرشان پیرو سنت های دینی بومی هستند.

حال که تا حدودی ماداگاسکار زیبا را شناختید، همراه کارناوال به تماشای این ویدیو زیبا بنشینید. 


:Video Details

Produced By: Sony | Camera Channel

photo of Cover: Justin Foulkes

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست