کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در منچستر | سفری متفاوت به انگلستان

دست در دست کارناوال بگذارید تا همراه یکدیگر گشتی در منچستر بزنیم و ببینیم این شهر چه در چنته دارد که اینگونه توجه گردشگران را به خود جلب کرده است. جاذبه های منچستر بسیار زیاد هستند و به همین خاطر، انتخاب دوم بسیاری از مسافران برای گشت و گذار در انگلستان پس از شهر لندن، منچستر است. با این حساب، با خیالی راحت کوله بارمان را می بندیم و راهی این شهر زیبا می شویم. حتما همراه مان شوید و این کلیپ از دیدنی های منچستر را از دست ندهید. 

آرام آرام قدم در منچستر می گذاریم، اولین نکته ای که توجه مان را جلب می کند، آسمان ابری و هوای گرفته شهر است. مردم را می بینیم که بر روی سنگ فرش شهر قدم می زنند و هرکدام، در فکری هستند و حال و هوایی دارند.

رنگ های زرد و نارنجی درختان، به ما خبر می دهد که فصل پاییز را برای این سفرمان انتخاب کرده ایم. درخت های زیادی در شهر به چشم نمی خورد، اما همین تعداد کم شان نیز توجه برانگیز و تماشایی ست. همانطور که در حال قدم زدن هستیم، نگاه مان به یک تابلوی "من منچستر را دوست دارم" جلب می شود. کمتر مسافری ست که از کنار این تابلو بگذرد، اما عکسی در کنار آن نگیرد. سلفی با این تابلو، بهترین روش برای ثبت خاطره سفر به منچستر است. 

همچنان که راه مان را در شهر ادامه می دهیم، با برج 47 طبقه بیتام (Beetham Tower) مواجه می شویم؛ البته این سازه را با نام "برج هیلتون" نیز می شناسند. ساخت این برج بین سال های 2004 و 2006 انجام شد. لحظاتی را در کنار برج بیتام سپری می کنیم و سپس مجددا قدم زدن مان در این شهر زیبا را دنبال می کنیم تا بیشتر از چشم انداز تماشایی منچستر لذت ببریم...


:Video Details

Produced By: Anthony Bryant

Music: Breaking Out by Luke Richards

Photo Of Cover: 何迪 DEE

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست