کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در شهر مراکش | سفر به دیار سرخ

امروز می خواهیم گشتی در شهر مراکش داشته باشیم و نگاهی به زیبایی های آن بیندازیم. دیدنی های کشور مراکش بسیار زیاد هستند و چندی از معروفترین شان در همین شهر مراکش جای خوش کرده است. همین موضوع باعث شده تا این بار ویدیویی از جاذبه های شهر مراکش را با شما به اشتراک بگذاریم، اینگونه می توانیم در کنار هم بیشتر با این شهر دیدنی در شمال غربی قاره آفریقا آشنا شویم.

شهر مراکش در قرن 11 میلادی پایه گذاری شد و امروزه، به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای توریستی کشور مراکش شناخته می شود. بیشتر ساختمان های این جا قرمز رنگ هستند و به همین دلیل، از آن با عنوان حمرا (شهر سرخ) نیز یاد می شود. در این سرزمینِ سرخ‌رنگ جاذبه های تاریخی بسیاری به چشم می خورد که با معماری زیبای شان هوش از سر انسان می برند. در این ویدیو چندی از آن ها را از نظر می گذرانیم، از جمله مسجد الکتبیه. این مسجد در مرکز شهر مراکش قرار دارد، منطقه ای که به "مدینه مراکش" معروف شده و بناهای تاریخی بسیاری را در خود جای داده است. بد نیست ذکر کنیم این خطه چنان ارزشمند است که از میراث جهانی یونسکو نیز شمرده می شود. 

از دیگر دیدنی های شهر مراکش می توان باب اكناو (Bab Agnaou) را نام برد؛ این سازه یکی از 9 دروازه شهر مراکش است که در قرن 12 ساخته شد. پس از آن که نگاهی به این دروازه داشتیم به سوی مسجد جامع شهر می رویم که با نام مسجد قصبه (Kasbah Mosque) شناخته می شود. پس از آن که نگاهی هم به مسجد جامع داشتیم، به آرامگاه آل سعودی (Saadian Tombs) در  این شهر می رویم و مقبره افراد این خاندان را از نظر می گذرانیم. 

حتما تا این جا متوجه شده اید که مراکش، شهری با دیدنی های بسیار است و هیچ گردشگر مشتاقی را ناامید نمی کند. باقی این ویدیوی کارناوال را نیز ببینید تا همچنان مسحور زیبایی های این شهر شوید. 


:Video Details

Produced By: Amazing Places on Our Planet

Website: https://milosh9k.com

Photo Of Cover: Matej Kastelic

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست