ویدیو HD

گشتی در شهر نیویورک | پرواز در آسمان آمریکا

با ما همراه باشید تا در آسمان کشور آمریکا به پرواز درآییم و گشتی در شهر نیویورک بزنیم. خیابان ها و عبور و مرور مردم را از نظر می گذرانیم و سری هم به برخی دیدنی های نیویورک می زنیم. این شهر پرجمعیت‌ترین شهر ایالت نیویورک و ایالات متحده آمریکا به شمار می رود و  به عنوان یکی از قطب‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جهان از آن یاد می شود. با دیدن این ویدیو از جاذبه های نیویورک، می توانید سفری مجازی به این شهر را تجربه کنید و از دیدن زیبایی هایش لذت ببرید.

در ابتدا ساختمان های بلند و آسمان خراش ها را می بینیم و سپس با اوج گرفتن بر فراز شهر، خیابان ها را از بالا به نظاره می نشینیم و می توانیم نگاهی به بام ساختمان ها داشته باشیم. عبور و مرور خودروها را مشاهده می کنیم و حال و هوای شهر را می بینیم. پس از لحظاتی کوتاه، مجسمه آزادی (Statue of Liberty) پیش روی مان قرار می گیرد و ما را محو تماشای خود می کند. در این ویدیو بر فراز مجسمه آزادی هم پرواز می کنیم و آن را از نمایی متفاوت به تماشا می نشینیم. این تندیس که با نام رسمی «آزادی روشنگر جهان» نیز خوانده می شود، در سال ۱۸۸۶ میلادی توسط فرانسه به عنوان نماد دوستی به ایالات متحده آمریکا تقدیم و در جزیره آزادی نصب شد. 

در ادامه بر فراز پل بروکلین (Brooklyn Bridge) قرار می گیریم؛ پلی که یکی از قدیمی ترین پل های معلق آمریکاست و بروکلین و منهتن را به هم وصل می کند. طول کلی این پل به ۱۸۲۵ متر و عرض آن به ۲۶ متر می رسد و از زمان ساخت تا سال ۱۹۰۳ میلادی طولانی‌ترین پل معلق دنیا محسوب می شد. 

در این ویدیو نگاهی هم به ساختمان مرکز تجارت جهانی یک (One World Trade Center) داریم که در شمال‌غربی محل مرکز تجارت جهانی ساخته شده است و 104 طبقه دارد. نمای این ساختمان آن قدر جذاب است که توجه همه را به خود جلب می کند. 

هنوز گشت و گذارمان تمام نشده است و با دیدن این ویدیو می توانید جلوه های بیشتری از نیویورک را ببینید. با کارناوال همراه باشید.


:Video Details

Produced By: Sascha

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

عاالللللییی

26 اسفند 1398

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET