ویدیو HD

گشتی در پاریس | سفر به پایتخت فرانسه

با کارناوال باشید تا با هم گشتی در پاریس بزنیم و با این کلان شهر توریستی معروف بیشتر آشنا شویم. در این سفر تصویری می خواهیم به دل خیابان های پاریس برویم و دیدنی های پاریس را از نزدیک ببینیم. گاه همگام با مردم و گاه از چشم پرنده ها، پاریس را زیر پا می گذاریم. این ویدیوی زیبا کاری از اندرو جولیان است که درباره این کار بیشتر از زبان خودش می خوانیم:

«چند سال پیش من و دوستم کلر سفری به فرانسه داشتیم و طبیعتا در این مدت زمانی را هم در شهر پاریس گذراندیم. پیش از این هم بارها به پاریس رفته بودم، اما هر بار، سفرم در تابستان بود و تا به حال گردش در پاریس را در فصل دیگری تجربه نکرده بودم. نکته جالبی که در این سفر به چشم دیدم، تفاوت پاریس در فصل زمستان بود، زمانی که دیگر خبری از حجم بالای توریست ها نبود و پاریس شکل و شمایلی متفاوت داشت. ما به راحتی سوار مترو می شدیم و در خلوتی، از تمام جاذبه های معروف دیدن کردیم، بدون آن که حتا در یک صف معطل شویم. در این سفر گرچه هوا همیشه عالی نبود اما تجربه ای کاملا متفاوت و خاص را پشت سر گذاشتیم. حالا بیشتر از هر چیزی کنجکاوم تا پاریس را در دیگر فصل ها، خصوصا پاییز هم ببینم.»

در این ویدیو از جاذبه هایی مانند برج ایفل، طاق پیروزی، کلیسای نوتردام، موزه لوور و ... دیدن می کنیم و گذر زمان را در روز و شب خواهیم دید. برای لحظاتی به آسمان پاریس چشم می دوزیم، عبور و مرور ابرهای صبور را در آسمان نظاره می کنیم و رد پای ایفل را در هر کوی و برزن این شهر می یابیم. با ما باشید و بی خیال دغدغه های همیشگی، از آرامش موجود در این ویدیو لذت ببرید.


:Video Details

Filming and Edit: Andrew Julian

Music: Spiegel im Spiegel composed by Arvo Pärt

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
نيكا عباسى

خيلى زيبا بود ممنون

16 فروردین 1399

حسين شمس

من قصد سفر به فرانسه دارم توريستى بنظرتون شخصا واسه ویزا اقدام کنم یا از طریق آژانس ؟ چون من ساکن اهوازم و به علته مشغله کاری رفت و آمدم به تهران یکم وقت گیر و مشکله و سوال دوم ، شنیدم سفارت ایتالیا خیلی راحت تر ویزا توریستی میدن اونم بخاطره روابط سیاسی بهتر با ایران ، حالا به نظره شما از سفارت فرانسه اقدام کنم یا ایتالیا ؟

بهاره فلاح

سلام دوست عزیز

با توجه به شرایط ویژه پیش آمده بر اثر شیوع کرونا، باید تا عادی شدن اوضاع صبر کنید تا مشخص شود چه محدودیت ها یا قوانین خاصی برای سفر و دریافت ویزا به وجود خواهد آمد. 

09 اردیبهشت 1399

14 فروردین 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.