نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در پاریس | سفر به پایتخت فرانسه

با کارناوال باشید تا با هم گشتی در پاریس بزنیم و با این کلان شهر توریستی معروف بیشتر آشنا شویم. در این سفر تصویری می خواهیم به دل خیابان های پاریس برویم و دیدنی های پاریس را از نزدیک ببینیم. گاه همگام با مردم و گاه از چشم پرنده ها، پاریس را زیر پا می گذاریم. این ویدیوی زیبا کاری از اندرو جولیان است که درباره این کار بیشتر از زبان خودش می خوانیم:

«چند سال پیش من و دوستم کلر سفری به فرانسه داشتیم و طبیعتا در این مدت زمانی را هم در شهر پاریس گذراندیم. پیش از این هم بارها به پاریس رفته بودم، اما هر بار، سفرم در تابستان بود و تا به حال گردش در پاریس را در فصل دیگری تجربه نکرده بودم. نکته جالبی که در این سفر به چشم دیدم، تفاوت پاریس در فصل زمستان بود، زمانی که دیگر خبری از حجم بالای توریست ها نبود و پاریس شکل و شمایلی متفاوت داشت. ما به راحتی سوار مترو می شدیم و در خلوتی، از تمام جاذبه های معروف دیدن کردیم، بدون آن که حتا در یک صف معطل شویم. در این سفر گرچه هوا همیشه عالی نبود اما تجربه ای کاملا متفاوت و خاص را پشت سر گذاشتیم. حالا بیشتر از هر چیزی کنجکاوم تا پاریس را در دیگر فصل ها، خصوصا پاییز هم ببینم.»

در این ویدیو از جاذبه هایی مانند برج ایفل، طاق پیروزی، کلیسای نوتردام، موزه لوور و ... دیدن می کنیم و گذر زمان را در روز و شب خواهیم دید. برای لحظاتی به آسمان پاریس چشم می دوزیم، عبور و مرور ابرهای صبور را در آسمان نظاره می کنیم و رد پای ایفل را در هر کوی و برزن این شهر می یابیم. با ما باشید و بی خیال دغدغه های همیشگی، از آرامش موجود در این ویدیو لذت ببرید.


:Video Details

Filming and Edit: Andrew Julian

Music: Spiegel im Spiegel composed by Arvo Pärt

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.