کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در پرو | سفر به سرزمین اینکاها

امروز را با ما همراه باشید تا سفر مجازی دیگری را تجربه کنیم. این بار می خواهیم گشتی در پرو بزنیم که از کشورهای آمریکای جنوبی شمرده می شود. نگاهی به مردم پرو می اندازیم و زمانی را با آن ها سپری می کنیم. تماشای حیات وحش پرو را نیز از یاد نمی بریم و بیشتر با حیوانات منحصر به فرد این خطه همچون تنبل ها آشنا می شویم. ما را در این سفر هیجان انگیز و تماشایی تنها نگذارید. 

برای گشت و گذار در پرو، منطقه اطراف ماچوپیچو را انتخاب کرده ایم؛ شهری باستانی که هم در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و هم، از عجایب هفتگانه جدید شمرده می شود. شهر اسرار آمیز ماچوپیچو در ارتفاعات کوزکو قرار گرفته که از شهرستان های جنوبی پرو است. این شهری عجیب و باستانی در گذشته متعلق به امپراتوری اینکاها (Inca Empire) بود و این روزها، با معماری شگرف و طبیعت تماشایی اش گردشگران را حیرت زده می کند. بد نیست توضیح دهیم اینکاها از مردمان سرخ پوست و بومی کهن آمریکای جنوبی بودند و در پرو، اکوادور، بولیوی و قسمت هایی از آرژانین، شیلی و کلمبیا سکونت داشتند.

کشور پرو، چندان سرزمین پیشرفته ای به حساب نمی آید و خوشبختانه هنوز هم مردم محلی این سرزمین، آداب و رسوم خود را حفظ کرده اند. همن موضوع سبب شده تا بیشتر مسافران پرو، زمانی را نیز در میان مردم بگذرانند و سعی کنند بیشتر آن ها را بشناسند و آداب شان را بدانند. ما نیز در گشت و گذارمان، میان مردم می رویم و لحظاتی را در کنار آنها سپری می کنیم. در طبیعت بکر و سرسبز پرو هم قدم می زنیم و البته، فرصت قایق سواری در رودخانه های این کشور را نیز از دست نمی دهیم. 

با کارناوال همراه شوید و این تجربه های دلپذیر را از دست ندهید.


:Video Details

Produced By: devinsupertramp

Film by: Devin Graham

Edited by: Carter Hogan and Devin Graham

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست