کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در اسکاتلند | سرزمین افسانه ای

با ویدیو گشتی در اسکاتلند همراه ما شوید تا به سرعت برق و باد به سمت این کشور اروپایی برویم و با دیدنی های اسکاتلند آشنا شویم. در این ویدیوی زیبا، طبیعت اسکاتلند را ابتدا از زاویه ای هوایی تماشا می کنیم و سپس برای لحظاتی با تکاپوی قطاری همگام می شویم و از روی ریل، شکوه طبیعت این سرزمین را لمس می کنیم. در ادامه پروازکنان به سراغ اسب های معروف «کلپیز» (The Kelpies) می رویم. کلپیز، تندیس هایی 30 متری از سر دو اسب هستند که یکی از مشهورترین دیدنی های اسکاتلند به شمار می روند.

خوب است بدانید این لحظات ناب را جان دانکن، فیلمساز حرفه ای اسکاتلندی به ثبت رسانده است و طبیعتا هیچ کس غیر خود او نمی تواند از این لحظات سخن بگوید. بنابراین بی هیچ حرف و حدیثی پای حرف های دانکن می نشینیم:

حدود هشت ماه یا بیشتر به نقاط مختلف اسکاتلند سفر کردم و در تمام این مدت سعی کردم صبح خیلی زود از خواب بلند شوم تا نورِ خوب اول روز را در فیلم هایم از دست ندهم. دلم می خواست فیلمی بگیرم که به همگان نشان دهم اسکاتلند چه کشور زیبایی‌ست. خوشبختانه زندگی در شهر ادینبرا (Edinburgh) این فرصت را به من و خانواده ام داده بود تا مناظر خارق العاده ای را در قاب پنجره خانه ام ببینیم و می دانستیم آن بیرون چه خبر است.

برای تهیه این فیلم، ماجراجویی زیادی را پشت سر گذاشتم. از کمپ در نوک قله برای فیلمبرداری غروب بگیرید تا رانندگی نیمه شب در جاده به سوی تپه صخره ای استور (Storr) برای فیلمبرداری طلوع آفتاب در این نقطه و البته تعقیب هیجان انگیز قطار معروف جاکوبایت (Jacobite)؛ همگی بخش پر رنگی از این ماجرا بودند. 

با کارناوال در تماشای این ویدیو سهیم باشید.


:Video Details

Filming and Edit: John Duncan

Music: Tony Anderson - Rise

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مصطفی

عالی

27 مرداد 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست