کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشت و گذار در شانگهای | سفری متفاوت به چین

امروز می خواهیم سفری به چین داشته باشیم و در خیابان های پرجمعیت ترین شهر دنیا قدم بزنیم. تجربه ای متفاوت از گشت و گذار در شانگهای برای تان تدارک دیده ایم؛ گشتی که در آن تا حدی با جاذبه های شانگهای آشنا می شوید و حال و هوای این شهر را درک می کنید. پیش از دیدن ویدیوی امروز کمی در مورد شانگهای برای تان می گوییم تا دید بهتری به مقصد سفر مجازی مان داشته باشید. همراه مان شوید و تماشای این کلیپ از شهر شانگهای را از دست ندهید.

شانگهای قلب تپنده اقتصاد کشور چین است و به عنوان یک مرکز اقتصادی جهانی نیز شناخته می شود. این شهر ۲۴ میلیون نفر جمعیت دارد و به عنوان پرجمعیت ترین شهر دنیا از آن یاد می کنند. شانگهای در در جنوب رود یانگ‌تسه و در فاصله کمی از اقیانوس آرام واقع شده است و بندر آن پرترددترین بندر کانتینر جهان به شمار می رود. برخی این شهر را رابط میان چین و دنیای خارج توصیف می کنند و یا لقب شهر جنگل آسمان خراش ها را به آن می دهند. شانگهای را شبیه ترین شهر جهان به نیویورک می دانند و همین باعث شده تا با عنوان نیویورک شرق نیز بر سر زبان ها بیفتد.

در سفر امروزمان در خیابان های شانگهای به راه می افتیم، مترو سوار می شویم، به میان مردم می رویم، نگاهی به جاذبه ها داریم و از لحظه لحظه بودن مان در این شهر لذت می بریم. کمی هم با مردم همنشین می شویم و لذت نوشیدن چای های سنتی چینی را از دست نمی دهیم. همه چیز را به سرعت از نظر می گذرانیم و لحظاتی خودمان را به حال و هوای این شهر پرجمعیت می سپاریم.

برای دقایقی همراه کارناوال باشید و با تماشای این ویدیو شانگهای و زیبایی هایش را بیشتر بشناسید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
امین

درود بر شما در تشویش و اضطراب زندگی و به نوعی نفس کشیدن در قفس روزمره گی، این سایت با محتوای جهان بیرونش دست کم برای دقایقی آزادمان می کند و زنگ تفریحی دلنشین است. درود بر شما که این سایت را بنا نهاده اید و پیوسته رشد کنید؛ شاد کردن هم سرزمینانمان حتی برای اندک دقایقی کار بزرگیست و البته لذت معنوی آن برای شما. پاینده باشید.

24 فروردین 1398

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست