کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در سریلانکا

گشتی در سریلانکا عنوان این ویدیو کارناوال است و همان طور که از نام آن پیداست، جلوه هایی از کشور زیبا و سرسبز سریلانکا را به تصویر می کشد. در این ویدیو می توانید تعدادی از دیدنی های سریلانکا را تماشا کنید و بیشتر با فضای این سرزمین آشنا شوید؛ همچنین نگاهی به مردم سریلانکا بیندازید و ساکنان جنوب قاره آسیا را بهتر بشناسید. 

مساحت کشور سریلانکا ۶۵٬۶۱۰ کیلومتر مربع است؛ بخش اعظمی از این مساحت، با دشت های تپه ماهوری ساحلی پوشیده شده است و در قسمت های مرکزی و جنوبی این سرزمین هم مناطق کوهستانی به چشم می خورند. سریلانکا ۱۰۳ رودخانه دارد که طولانی ترین آن ها رود مَهاولی با طول ۳۳۵ کیلومتر است. در مسیر بسیاری از این رودخانه ها، آبشارهایی به چشم می خورند که بر زیبایی طبیعت این منطقه افزوده اند. در این ویدیو هم جلوه آبشارها و رودخانه های این سرزمین را می توان دید. از دیگر دیدنی های طبیعت این کشور هم باید جنگل های حرا را نام برد؛ این جنگل ها بیش از هفت هزار هکتار از مساحت کشور را پوشانده اند و جالب آنکه که در جریان سونامی 2004، مانع از آسیب جدی تر به کشور شدند.

شاید تا به حال، تصاویری از کشور سریلانکا دیده باشید و در میان این تصاویر، چشم تان به عکس یک قطار که از میان جنگلی سرسبز و تماشایی می گذرد خورده باشد. این قطار را می توان از شاخص ترین جاذبه های گردشگری سریلانکا دانست که بسیاری از گردشگران را برای سفر میان طبیعت بکر این سرزمین وسوسه می کند. قطار مذکور از نواحی مرکزی سریلانکا می گذرد و بین دو شهر اِلا (Ella) و کندی (Kandy) در رفت و آمد است. در این ویدیو کارناوال، برای لحظاتی این قطار را می بینید و علاوه بر آن دیدنی های بیشتری را نیز از نظر می گذرانید. 


:Video Details

Producde By: Hamza Mujtaba Films

Music: Tony Anderson - Breakthrough

Photo Of Cover: Carlos Monforte

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست