کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به افغانستان | گشتی در شهر پغمان

تاکنون به سرزمین های بسیاری در سراسر دنیا سفر کرده ایم و مقاصد متعددی را در قاره های اروپا، آفریقا، آمریکا و آسیا از نظر گذرانده ایم. در گذشته از آتشفشان های کشور ایسلند بازدید کردیم و نگاهی به زیبایی های کشور کانادا داشتیم. در قاره آسیا، سفرهایی به ژاپن و چین رفتیم و نگاهی به غذاهای منحصر به فردشان داشتیم. حیات وحش آفریقا نیز از نظرمان پنهان نمانده است. همچنین اقوام سرزمین های متفاوت را از یاد نبرده و به کمک ویدیوهای مان، با مردم کشورهای مختلف آشنا شده ایم. با همه این ها، شاید کمی در حق کشورهای همسایه اجحاف کرده باشیم و آن طور که باید به آن ها نپرداخته ایم. همین موضوع سبب شده که این بار برای دیدن زیبایی ها راه زیادی را طی نکنیم و به یکی از سرزمین های همسایه برویم. پای مان را چند قدمی از مرزهای شرقی کشورمان بیرون می گذاریم تا سلامی داشته باشیم به همسایگان افغان مان. 

با وجود آنکه کشور افغانستان در حال حاضر از امنیتی کافی برخوردار نیست؛ اما دست طبیعت تفاوتی قائل نمی شود و در تمامی سرزمین های دنیا جلوه گری می کند. این بار با ما به افغانستان قدم بگذارید. می خواهیم به یکی از شهرهای این سرزمین سفر کنیم و به خودمان یادآور شویم که هر گوشه ای از دنیا می تواند زیبا باشد حتا اگر روزگار بر وفق مرادش نباشد. 

در سفرمان به کشور افغانستان، راه شهر پغمان را پیش می گیریم. پغمان منطقه ای تفریحی و تاریخی ست که در تپه های نزدیک به پایتخت و در دامنه رشته کوه هندوکش قرار گرفته است. این شهر تنها 25 کیلومتر با کابل فاصله دارد و برای گذران فصل گرم تابستان منطقه ای ایده آل است. این شهر جمعیتی در حدود 120 هزار تن دارد و ساکنان آن را اقوام تاجیک و پشتون تشکیل می دهند. در این سرزمین باغی زیبا وجود دارد که به نوعی سمبل شهر پغمان است و یکی از پربازدیدترین جاذبه های شهر است. 

با کارناوال همراه شوید تا نگاهی بر شهر زیبای پغمان داشته باشیم.


:Video Details

Produced By: Hindara

Photo Of Cover: Yama Azizi

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست