کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به افغانستان | سرزمین ناشناخته

" من بیش از 20 سال از افغانستان دور بودم و به هنگام بازگشت، قبل از اینکه هواپیما به فرودگاه کابل برسد، زیبایی های سرزمین مادری‌ام را از بالا دیدم و هوش از سرم رفت. «افغانستان ناشناخته» (The Unseen Afghanistan) اولین فیلم هوایی از زیبایی های افغانستان است که چشم انداز های هرگز دیده نشده این کشور را به شما نشان می دهد". اینها سخنان خیبرخان است که اصالتی افغانی دارد و در شهر بیرمنگام کشور انگلستان زندگی می کند. او بعد از سال ها به میهنش بازگشته تا نادیده های آن را به تصویر بکشد و به جهانیان نشان دهد. کارناوال نیز تصمیم گرفته لذت دیدن این ویدیو را با شما شریک شود. پس همراهمان باشید و افغانستان را به گونه ای دیگر بشناسید.

ویدیو با نمایی از پرچم به اهتزاز درآمده افغانستان آغاز می شود. کمی بعد بر فراز شهر کابل به پرواز در می آییم و نگاهی به این پایتخت آرام می اندازیم. با آمدن نام افغانستان، سرزمینی ناامن و پر از جنگ و ناآرامی را در ذهن تصور می کنیم؛ در حالی که واقعیت چیزی متفاوت از این تصورات است. خیبر خان نیز تحت تاثیر همین تصورات، تمام تلاشش را کرده تا زیبایی های دیده نشده میهنش را به جهانیان نشان دهد و آنها را با چهره دیگری از افغانستان آشنا کند.

بعد از گشتی کوتاه در شهر به سراغ طبیعت افغانستان می رویم و از دیدن جلوه های آن حیرت زده می شویم. به صدای جوش و خروش آب گوش فرا می دهیم و به قلب طبیعت می زنیم. کوه های سر به فلک کشیده، دشت های سرسبز و مملو از آرامش، گله گوسفندان، کوهستان پوشیده از برف، کودکان شادمان و ... همه و همه را از نظر می گذرانیم و با جلوه هایی ناشناخته آشنا می شویم.

 برای دیدن زیبایی های افغانستان با کارناوال همراه شوید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست