ویدیو HD

گشتی در طبیعت آلاسکا | سرزمین ثروتمند آمریکا

خودتان را برای یک سفر به قلب طبیعت آماده کنید و با تماشای ویدیوی امروز به آلاسکا، بزرگ‌ترین ایالت آمریکا بروید. این سرزمین یکی از ثروتمندترین ایالت های این کشور محسوب می شود چرا که معادن غنی متعدد از جمله نفت را در خود جای داده است. امروز از دغدغه ها و روزمرگی ها فاصله می گیریم و برای دقایقی به قلب طبیعت این ایالت می زنیم تا گوشه گوشه آن را از نظر بگذرانیم. طبیعت خیره کننده این دیار و حیات وحش آن وسوسه سفر را به جان خیلی ها می اندازد و آنها را به سوی آلاسکا می کشاند. رشته‌کوه های طولانی، قله‌های سر به فلک کشیده، کوه های آتشفشانی، یخچال‌های طبیعی، رودها، دریاچه‌ها و ... تنها بخشی از جذابیت های آلاسکا هستند. با کارناوال همراه باشید و در آلاسکا گشتی بزنید...

گشت و گذارمان را با تماشای تلاش یک خرس بامزه برای شکار ماهی ها آغاز می کنیم. سپس راه مان را در امتداد رودخانه ادامه می دهیم و کمی بعد بر فراز آلاسکا به پرواز در می آییم. طبیعت این سرزمین بکر و تماشایی است و هر دم جاذبه ای تازه را به بینندگان می نمایاند. در هر لحظه می توان جلوه ای متفاوت را در این دیار کشف کرد و به تماشای آن نشست. در سفر امروز سوار بر قایق نیز می شویم و به رودخانه خروشان می زنیم تا لحظاتی هیجان انگیز را برای خود خلق کنیم. دوباره به کنار خرس ها باز می گردیم تا بتوانیم کارهای بامزه آنها را ببینیم. صید ماهی از دیگر کارهایی است که در این سفر تجربه می کنیم و حسابی لذت می بریم. آلاسکا یک مقصد تمام عیار برای طبیعت گردان است و کسی را از خود ناراضی باز نمی گرداند.

با کارناوال همراه شوید تا با هم سفری متفاوت به طبیعت داشته باشیم و زیبایی های آلاسکا را لمس کنیم...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET