کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کوهستان آلپ در اتریش | گشتی جذاب در طبیعت اروپا

می خواهیم گشت و گذاری در میان مناطق کوهستانی داشته باشیم؛ برای این سفرمان کشور اتریش را بر گزیده ایم. کشوری در اروپای مرکزی که با سرزمین هایی نظیر آلمان، جمهوری چک، مجارستان، ایتالیا و سوئیس مرز دارد. شاید برای تان جالب باشد که تنها 32 درصد از اتریش، ارتفاعی کمتر از 500 متر دارد و دیگر نواحی آن، همگی بسیار بالاتر از سطح دریا هستند؛ بلندترین نقطه در این سرزمین 3798 متر است. همین موضوع سبب شده تا اتریش، مقصد مناسبی برای گشت و گذار کوهستانی باشد. در سفرمان، به بخش هایی از کوه آلپ قدم می گذاریم که در اتریش قرار دارند. با وجود آن که می توان اتریش را کشوری بر روی بلندی ها دانست، اما تنها قسمت کوچکی از رشته کوه آلپ در این سرزمین جای دارد. در ادامه به تماشای مناطقی کوچک آلپی اینجا می نشینیم. پیش از این باید ذکر کرد که ویدیوی امروز، به سبک تیلت شیفت- تایم لپس فیلمبرداری شده است؛ در گذشته چندین ویدیو با این سبک تصویربرداری را با شما به اشتراک گذاشته ایم. حال، به سوی آلپ های اتریش رهسپار می شویم؛ با ما همراه شوید.

در همان ابتدای مسیر، پیچ و خم جاده ها در قلب جنگل و دنیای مه آلود، توجه مان را جلب می کنند و به ما نوید سفری دلپذیر و تماشایی می دهند. رقص ابرها را بر فراز کوه ها می بینیم و مسحور از این همه زیبایی به راه مان ادامه می دهیم. کلبه های کوچک در میان جنگل های کوهستانی به چشم می خورند و احشام در کنارشان به چرا مشغولند. در ادامه دریاچه تپن‌کرزی (Tappenkarsee) نظرمان را جلب می کند. این دریاچه کوهستانی در شهر زالتسبورگ (Salzburg) و در ارتفاع 1762 متری از سطح دریا قرار گرفته است؛ آب شیرین آن، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. از دریاچه فاصله می گیریم و به تماشای گاوها می شینیم که چراگاه شان در یکی از زیباترین نقاط دنیا قرار دارد. کمی که می گذرد، عده ای از مردم را می بینیم که به سوی غار آیس ریزن ولت (Eisriesenwelt) در کوه روانه هستند؛ غاری یخی، از جنس سنگ آهک. به راه مان ادامه می دهیم، ماشین هایی را می بینیم که از میان جاده های پرپیچ و خم عبور می کنند و در انتها، از تونلی می گذرند. لحظه ای بعد، کاخ هوهن ورفن (Hohenwerfen) به پیش چشم مان می آید. این کاخ سنگی زیبا، متعلق به قرون وسطاست و در ارتفاع 623 متری جا خوش کرده است. گشتی در این کاخ می زنیم و پس از آن، دوباره گشت و گذارمان را از سر می گیریم.

کارناوال را در این سفر دیدنی همراهی کنید.


:Video Details

A film by: Joerg Daiber

Web: spoonfilm.com

Music: Peer Gynt Suite No.1 – Morning Mood by Edvard Grieg

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست