کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در کوهستان آلپ | بزرگترین رشته کوه اروپا

تا به حال چندین ویدیوی تماشایی از کوه های آلپ را با شما به اشتراک گذاشته ایم که در کشورهای همچون آلمان و اتریش به ثبت رسیده بودند؛ همچنین از دریچه ویدیوهای کارناوال، به تماشای مناظر زمستانی این خطه نیز نشستیم. اما این بار می خواهیم وسعت دیدمان را بیشتر کنیم و نواحی آلپی را در کشورهای آلمان، سوئیس و ایتالیا تماشاگر باشیم؛ همچنین در گشت و گذار امروز، جلوه تمامی فصل ها را از نظر می گذرانیم.

البته باید بدانید که آلپ به همین کشورها ختم نمی شود؛ بخش گسترده ای از آن در جنوب شرقی فرانسه قرار دارد و تقریبا خوبی تمامی کشور اتریش نیز در آلپ محصور شده است. البته کشورهای اسلوونی و لیختن‌اشتاین هم از بلندی های زیبا و خوش آب و هوای آلپ بی نصیب نمانده اند. در آینده به این نواحی آلپ نیز سفر خواهیم کرد، اما این بار گوشه هایی دیگر از این منطقه کوهستانی وسیع را می بینیم. در این گشت و گذار تماشایی با ما همراه شوید.

در ابتدا خود را بر فراز ابرها می بینیم، کمی دورتر کوه های سر به فلک کشیده ای به چشم می خورند که از میان ابرها قد برافراشته اند. اندکی بعد، آرام آرام از میان فضایی مه آلود پایین می آییم تا چشم اندازی سرسبز و رویایی پیش روی مان قرار گیرد. دریاچه های کوهستانی و آبشارها از جلوه های زیبا و بی بدیل آلپ هستنند که به ویژه در فصول گرم، در هر گوشه از این طبیعت دیدنی جلوه گری می کنند. در سفرمان به پل معلقی نیز برخورد می کنیم که توجه هرکسی را به خود جلب می کند. این پل، تیریفت (Trift Bridge) نام دارد و با ارتفاع صد و طول 170 متر در بخش آلپی سوئیس قرار گرفته است. همچنان به گشت و گذارمان ادامه می دهیم چرا که جلوه های تماشایی آلپ بسیار است و ما می خواهیم از آن ها بی نصیب نمانیم.

با کارناوال همراه بمانید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید.


:Details

Produced By: Bashir and muhammaad AbuShakra

Winner Awards: Evansville International Drone Film Festival, Berlin Flash Film Festival

Music: Audiomachine - The Leon's Heart

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست