کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در جنگل آمازون | سفری خاص به بولیوی

چند بار تا به حال نام آمازون را شنیده اید؟ آیا با این جنگل انبوه و جادویی آشنایی دارید؟ نظرتان با یک گردش کوتاه در آن چیست؟ مقصد امروز کارناوال کشور بولیوی است. به این دیار می رویم تا در بخشی از آن قدم به جنگل خارق العاده آمازون بگذاریم و تجربه هایی تازه را برای خود رقم بزنیم. می خواهیم مدت زمانی را در میان درختان سر به فلک کشیده بگذرانیم و ببینیم در آمازون چه می گذرد؟ به کنار رودخانه می رویم و جوش و خروش آب در آن را به تماشا می نشینیم. قدم به قدم این منطقه را کشف می کنیم و حتا سری هم به دنیای حیات وحش می زنیم. اگر می خواهید گردشی کوتاه را در آمازون تجربه کنید، برای دقایقی با کارناوال باشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید.

آمازون، بزرگ‌ترین جنگل بارانی جهان است که بیش از نیمی از جنگل‌های بارانی باقی‌مانده دنیا را در خود دارد. این جنگل در شمال آمریکای جنوبی قرار گرفته و با وسعتی حدود ۵٫۵ میلیون کیلومتر مربع بین ۹ کشور تقسیم شده است. کشور برزیل ۶۰ درصد این جنگل را در خود دارد و پس از آن نیز این کشورها سهمی در این جنگل دارند: پرو (۱۳٪)، کلمبیا (۹٪)، ونزوئلا (۵٪)، بولیوی (۵٪)، گویان (۳٪)، سورینام (۲٪)، اکوادور (۱٫۵٪) و گویان فرانسه (۱٫۵٪).

این جنگل زیبا از درختان پهن‌برگ تشکیل شده و رودخانه آمازون از میان آن گذر می کند. این رود از کوه‌های آمریکای جنوبی سرچشمه می‌گیرد و پس از پشت سر گذاشتن یک مسیر بسیار پر پیچ و خم و گذر از کشورهای متعدد راهش را به سوی اقیانوس اطلس ادامه می دهد. در این ویدیو دلفین صورتی را هم می بینیم که بومی این رودخانه است و یکی از جانداران در معرض خطر انقراض محسوب می شود. 

با کارناوال همراه باشید و این ویدیوی زیبا را ببینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست