کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به آستانه | پایتخت کشور قزاقستان

از میان مقاصد گوناگون و شهرهای رنگارنگ جهان، این بار نوبت آستانه است که ما را غرق در زیبایی هایش کند. امروز راهی این شهر هستیم که عنوان پایتخت قزاقستان را به یدک می کشد و برخی آن را جوان ترین پایتخت جهان می دانند. می خواهیم به جای جای این شهر تماشایی سر بزنیم و دقایقی را در کنار جاذبه هایش بگذرانیم. همه چیز مهیاست تا سفری ویژه و کوتاه به یک مقصد جذاب تجربه کنید. کافیست چند لحظه ای را با کارناوال باشید تا شما را به قلب این پایتخت زیبا ببریم و گوشه ای از جلوه هایش را از نظر بگذرانیم. 

آستانه از سال 1997 به جای آلماتی به عنوان پایتخت انتخاب شد و شاید باورتان نشود که تا آن زمان بیشتر شبیه یک زمین خالی بود تا یک شهر. افزایش قیمت نفت در بازار جهانی، باعث شد تا قزاقستان هزینه های هنگفتی را برای آستانه بپردازد و با فراخوانی از بهترین معماران جهان، نسبت به نوسازی این شهر اقدام کند. تنها در طی 10 سال جمعیت آستانه از حدود ۳۰۰ هزار نفر به حدود ۷۰۰ هزار نفر  رسید و ساختمان های بلند یکی پس از دیگری در این دیار قد علم کردند.

آستانه یک شهر سردسیر است و لقب دومین پایتخت سرد جهان را نیز به دوش می کشد. در واقع یکی از نارسایی‌های آستانه همین آب و هوای نامساعد آن است که با بادهای شدید همراه می شود و دردسرهایی را به وجود می آورد. بد نیست بدانید سالن کنسرت مرکزی (Central Concert Hall)‏ این ‏شهر، در نوع خود، بزرگترین در جهان است که 3500 تماشاگر ظرفیت دارد. مسجد نور آستانه نیز سومین مسجد بزرگ آسیای مرکزی به شمار می رود و 5000 نفر را در خود جای می دهد.

سازنده این ویدیو درباره کار خود می گوید:

این ویدیو درباره شهر آستانه، پایتخت جمهوری قزاقستان و جوان ترین پایتخت جهان است. طراحی مدرن و رنگ های آسیایی در معماری شهری آن خودنمایی می کنند و همین مساله آستانه را به شهری با سبک منحصر به فرد تبدیل کرده است. این ویدیو را ببینید و لذت ببرید؛ به آستانه، یکی از زیباترین شهرهای جهان خوش آمدید!

با کارناوال همراه شوید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست