کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری پاییزی به پایتخت لهستان | ورشو با تن پوش طلایی

در این ویدیو، به تماشای جلوه گری پاییز در شهر ورشو می رویم. می خواهیم هنرنمایی و رنگ پراکنی پادشاه فصل ها را در این سرزمین زیبا و تاریخی از نظر بگذرانیم. شهر ورشو در اروپای مرکزی قرار دارد و عنوان پایتختی کشور لهستان را بر دوش می کشد. این شهر در طول جنگ جهانی دوم تقریبا با خاک یکسان شد، اما این روزها به سختی می توان اثری از این آسیب ها را در چهره شهر پیدا کرد. 

ورشو در فاصله ۲۶۰ کیلومتری از دریای بالتیک قرار گرفته است. تپه های جنگلی متعددی حومه این شهر را پوشانده اند و ارتفاع خود ورشو از دریا، حدود صد متر است. بهترین فصل ها برای سفر به این شهر، پاییز و بهار هستند، و همین سبب شده تا بخواهیم پاییزمان را در این سرزمین سپری کنیم. با ما هم قدم شوید و به تماشای فصل برگ ریزان در دیار زیبای ورشو بیایید. 

سفرمان را از کنار رود ویسلا یا ویستولا (Vistula) آغاز می کنیم که عنوان طولانی ترین و مهمترین رودخانه لهستان را دارد. طول این رودخانه ۱۰۴۷ کیلومتر است و در نهایت به دریای بالتیک می‌ریزد. ویستولا تقریبا شهر ورشو را به دو نیمه تقسیم می کند؛ این رودخانه مسیرش را از جنوب شرقی ورشو آغاز کرده و به شمال غربی شهر کشیده می شود. در ادامه به گذشت زمان در برج ساعت ورشو (Warsaw Clock Tower) چشم می دوزیم. زمان با سرعت می گذرد و باید به حرکت مان سرعت ببخشیم تا بتوانیم جاذبه های شهر را یک به یک از نظر بگذرانیم و سفری خاطره انگیز برای خود رقم بزنیم. گذر ابرها را در آسمان می بینیم و نگاه مان به طبیعت می افتد که با رنگ های آتشین تزیین شده است. 

از استادیوم ملی ورشو (National Stadium Warsaw) بازدید می کنیم که به خاطر مسابقه های جام ملت های اروپا ۲۰۱۲ ساخته شد. پری دریایی با شمشیر و سپری در دست، نماد شهر ورشو است و تندیس هایش به طور مکرر در سطح شهر دیده می شوند، یکی از این تندیس ها را در کنار رود ویستولا تماشا می کنیم.

دیدنی های ورشو در کنار چشم اندازهای پاییزی همچنان ادامه دارند، همراه کارناوال بمانید و از این سفر مجازی لذت ببرید. 


:Video Details

 Produced By: Daniel Truszkowski

Music: The Second Waltz (from "Eyes Wide Shut") By André Rieu

Photo Of Cover: Piotr Wereszczyński

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست