کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به آذربایجان | گشتی در ناحیه قفقاز

نظرتان درباره سفر به جمهوری آذربایجان و تماشای دیدنی های آذربایجان چیست؟ می خواهیم گشتی در این سرزمین بزنیم و نگاهی به فرهنگ پر شور، سنت ها و خوراکی های خوشمزه این جا داشته باشیم. گپ و گفتی هم با مردم محلی می زنیم، همچنین بازدید از جاذبه های گردشگری آذربایجان را از خاطر نمی بریم. 

جمهوری آذربایجان از همسایه های شمالی ایران است. این کشور با سرزمین های ارمنستان، روسیه و گرجستان نیز مرزهای مشترکی دارد و از نواحی شرقی، به دریای خزر ختم می شود. حتما تا به حال، نام پایتخت این کشور به گوش تان خورده است،؛ شهر تماشایی باکو. در سفرمان، به این شهر نیز نیم نگاهی خواهیم داشت. 

این سرزمین تا حدود دویست سال پیش جزو خاک ایران بود ولی در جنگ میان ایران و روسیه، طی قراردادهای گلستان و ترکمنچای به روسیه ملحق شد. اما این ماجرا زیاد طول نکشید و سرانجام در حین جنگ سرد و فروپاشی جماهیر شوروی این خطه از چنگال روسیه درآمد و به سرزمینی مستقل تبدیل شد. به همین خاطر، آذربایجان رسوم مشترکی با دیگر سرزمین های شوروی از جمله روسیه، قزاقستان، گرجستان و ... دارد. همچنین میان سنت ها و آداب جمهوری آذربایجان و کشورمان، ایران نیز اشتراکاتی دیده می شود که از جمله آن ها می توان به شباهت های غذایی و پوششی اشاره کرد. 

در این ویدیو  این وجه شباهت ها به خوبی به چشم می آیند. در این سفر تصویری هیاهوی کودکان و بازی های بچگانه شان را می بینیم و غرق در دنیای متفاوت شان می شویم. نان پختن زنان ساده روستایی و طبخ غذاهای لذیذی مثل دلمه وسوسه مان می کند و قالی بافی، بازی تخت و نرد و ... همگی توجه مان را به خود جلب می کنند. از طبیعت سرسبز آذربایجان نیز غافل نمی مانیم و نگاهی به زیبایی های آن داریم.

اگر شما هم برای تماشای آذربایجان مشتاق هستید، کارناوال را همراهی کنید.


:Video Details

Produced By: Gravity Inc

Website: http://gravityinc.az

Photo Of Cover: Ilkin Kangarli

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست