کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به باکو | گشتی در پایتخت زیبای آذربایجان

تا به حال همراه کارناوال سفرهای مجازی بسیاری داشته ایم و به مکان های دیدنی متعددی در دنیا سر زده ایم، این بار هم در ادامه گشت و گذارهای مان، سفر به باکو را در پیش داریم. می خواهیم نگاهی بر جاذبه های باکو بیندازیم و بیشتر با این شهر آشنا شویم. گشتی هم در میان مردم باکو خواهیم زد و در جشن و سرورشان شرکت می کنیم تا برای خود خاطره ای خوش از سفر به پایتخت آذربایجان بسازیم. ما را در تماشای دیدنی های باکو همراهی کنید و از سفر به این شهر پر جنب و جوش لذت ببرید. 

از سواحل دریای خزر وارد این دیار می شویم و نگاهی بر چشم انداز ساحلی آن می اندازیم. سپس به درون شهر می رویم و چندی از بناهای قدیمی شهر را به تماشا می نشینیم. در بخش تاریخی باکو، عده ای از مردم جمع شده اند و رقص و پایکوبی می کنند. زمانی را در کنار آن ها سپری می کنیم و در جشن شان شریک می شویم؛ سپس راه خود را پیش گرفته و به دیگر نقاط دیدنی شهر از جمله باغ فیلارمونیک می رویم. این باغ که با نام باغ فرماندار نیز از آن یاد می شود، در نزدیکی سواحل غربی شهر باکو قرار گرفته است و می تواند انتخاب خوبی برای دقایقی استراحت کردن باشد. سری هم به موزه ملی ادبیات آذربایجان می زنیم که در سال 1939 در شهر باکو تاسیس شد و آن را به یاد شاعر پارسی زبان، نظامی گنجوی، نامگذاری کردند. این موزه در نواحی مرکزی شهر باکو و نزدیک به ورودی بافت تاریخی شهر قرار دارد.

علاوه بر این موارد، قدمی در بلوار باکو خواهیم زد، از روی سنگ فرش خیابان نظامی خواهیم گذشت، از کنار موزه فرش عبور می کنیم و گشتی هم درون مرکز حیدرعلیف خواهیم داشت. برای دیدن تمام این ها، با کارناوال همراه بمانید. 

 


:Video Details

Produced By: Ron's been here

Instagram Account: Ronsbeenhere

Music by Epidemic Sound

Photo Of Cover: Rustam Huseynov

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست