ویدیو HD

سفر به بالی | بهشتی تماشایی در اندونزی

امروز برای دیدن گوشه ای دیگر از زیبایی های این کره خاکی راهی جزیره ای می شویم که در میان دو اقیانوس آرام و هند قرار دارد و یکی از دیدنی ترین مقاصد برای سفر و گشت و گذار است. به کشور اندونزی می رویم که عنوان بزرگترین مجمع الجزایر دنیا و پر جمعیت ترین کشور مسلمان جهان را یدک می کشد و سپس قدم به بالی می گذاریم. در اینجا همه چیز آماده است تا دغدغه ها و روزمرگی های تان را به فراموشی بسپارید و آرامش را در آغوش بگیرید. برای لحظاتی دست از کار بکشید و با کارناوال راهی بالی شوید تا گشتی کوتاه در این دیار تماشایی بزنید و از دیدن زیبایی های بیشمارش لذت ببرید. با ما باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

وقتی قدم به بالی می گذارید، کویی در دنیای دیگری هستید و همه چیز را متفاوت می بینید. سواحل آرام این جزیره هر کسی را وسوسه می کنند تا لحظاتی را در آنها سپری کند و به تماشای امواج بپردازد. البته دیدنی های این جزیره تنها به سواحلش ختم نمی شود؛ کافیست کمی در آن به گشت و گذار بپردازید تا معابد را یکی پس از دیگری ببینید و برای مدتی غرق در فضای عرفانی آنها شوید. بد نیست بدانید با وجود اینکه اندونزی کشوری اسلامی است اما ساکنان بالی هندو هستند و آداب مخصوص خود را به جای می آورند. 

غروب خورشید در این جزیره حال و هوایی مخصوص دارد و با مراسمی جالب به نام کِکَک همراه است که قدمت آن به دهه ۱۹۳۰ باز می گردد. در این مراسم بومی ها به دور آتشی می چرخند و می رقصند. گردشگران نیز به دور آنها جمع می شوند تا بیشتر سنت های مردم جزیره را بشناسند. 

به تماشای ویدیوی امروز کارناوال بنشینید تا به گوشه و کنار بالی بروید و گشتی کوتاه را در آن تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET