کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به بالی | بهشتی تماشایی در اندونزی

امروز برای دیدن گوشه ای دیگر از زیبایی های این کره خاکی راهی جزیره ای می شویم که در میان دو اقیانوس آرام و هند قرار دارد و یکی از دیدنی ترین مقاصد برای سفر و گشت و گذار است. به کشور اندونزی می رویم که عنوان بزرگترین مجمع الجزایر دنیا و پر جمعیت ترین کشور مسلمان جهان را یدک می کشد و سپس قدم به بالی می گذاریم. در اینجا همه چیز آماده است تا دغدغه ها و روزمرگی های تان را به فراموشی بسپارید و آرامش را در آغوش بگیرید. برای لحظاتی دست از کار بکشید و با کارناوال راهی بالی شوید تا گشتی کوتاه در این دیار تماشایی بزنید و از دیدن زیبایی های بیشمارش لذت ببرید. با ما باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

وقتی قدم به بالی می گذارید، کویی در دنیای دیگری هستید و همه چیز را متفاوت می بینید. سواحل آرام این جزیره هر کسی را وسوسه می کنند تا لحظاتی را در آنها سپری کند و به تماشای امواج بپردازد. البته دیدنی های این جزیره تنها به سواحلش ختم نمی شود؛ کافیست کمی در آن به گشت و گذار بپردازید تا معابد را یکی پس از دیگری ببینید و برای مدتی غرق در فضای عرفانی آنها شوید. بد نیست بدانید با وجود اینکه اندونزی کشوری اسلامی است اما ساکنان بالی هندو هستند و آداب مخصوص خود را به جای می آورند. 

غروب خورشید در این جزیره حال و هوایی مخصوص دارد و با مراسمی جالب به نام کِکَک همراه است که قدمت آن به دهه ۱۹۳۰ باز می گردد. در این مراسم بومی ها به دور آتشی می چرخند و می رقصند. گردشگران نیز به دور آنها جمع می شوند تا بیشتر سنت های مردم جزیره را بشناسند. 

به تماشای ویدیوی امروز کارناوال بنشینید تا به گوشه و کنار بالی بروید و گشتی کوتاه را در آن تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست