ویدیو HD

سفر به بانکوک | گردش در پایتخت رنگارنگ تایلند

بانکوک، پایتخت تایلند که نامش در فهرست پربازدیدترین شهرهای دنیا در سال 2017 می درخشد؛ با هر سلیقه ای که به بانکوک سفر کنید، با خاطراتی خوش به خانه باز می گردید. فرقی ندارد که به دنبال پارک آبی و تفریحات آبی هستید یا می خواهید با بازدید از معابد، سفری در تاریخ داشته باشید، در هر حال بانکوک به خوبی راه و رسم راضی کردن شما را می داند. اگر تا به حال به این شهر دیدنی سفر نکرده اید، ویدیو امروز را از دست ندهید که می خواهیم گشتی در بانکوک بزنیم...

در ویدیوی پیش رو، به سراغ معابد بوداییِ دیدنی این شهر می رویم؛ معابدی که شکوه و جلال خود را با رنگ طلایی به کار رفته در ظاهرشان، به شما یادآوری می کنند. مجسمه ی فیل چهار سر، رودخانه ای که از میان شهر می گذرد و سازه های ساخت دست بشر که بسیار تماشایی اند را در فاصله ای نه چندان دور از یکدیگر نظاره گر می شویم. در برخی کوچه های شهر، خانه ها بر روی آب ساخته شده اند و منظره ای از ونیز را برایمان تداعی می کنند؛ چرا که تمامی افراد برای حمل و نقل در این کوچه های باریک و قدیمی از قایق استفاده می کنند.

نکته ی دیدنی دیگر این ویدیو، ایستگاه قطاری است که تبدیل به بازار روز شده؛ فروشندگان محصولاتشان را تا زمان آمدن قطار بر روی ریل راه آهن بساط و لحظاتی قبل از فرارسیدن قطار، آن را جمع می کنند و این کار را تا پایان روز انجام می دهند.

همسفر با کارناوال به بانکوک بیایید و گشتی در شهر معابد بزنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET