کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به بانکوک | گردش در پایتخت رنگارنگ تایلند

بانکوک، پایتخت تایلند که نامش در فهرست پربازدیدترین شهرهای دنیا در سال 2017 می درخشد؛ با هر سلیقه ای که به بانکوک سفر کنید، با خاطراتی خوش به خانه باز می گردید. فرقی ندارد که به دنبال پارک آبی و تفریحات آبی هستید یا می خواهید با بازدید از معابد، سفری در تاریخ داشته باشید، در هر حال بانکوک به خوبی راه و رسم راضی کردن شما را می داند. اگر تا به حال به این شهر دیدنی سفر نکرده اید، ویدیو امروز را از دست ندهید که می خواهیم گشتی در بانکوک بزنیم...

در ویدیوی پیش رو، به سراغ معابد بوداییِ دیدنی این شهر می رویم؛ معابدی که شکوه و جلال خود را با رنگ طلایی به کار رفته در ظاهرشان، به شما یادآوری می کنند. مجسمه ی فیل چهار سر، رودخانه ای که از میان شهر می گذرد و سازه های ساخت دست بشر که بسیار تماشایی اند را در فاصله ای نه چندان دور از یکدیگر نظاره گر می شویم. در برخی کوچه های شهر، خانه ها بر روی آب ساخته شده اند و منظره ای از ونیز را برایمان تداعی می کنند؛ چرا که تمامی افراد برای حمل و نقل در این کوچه های باریک و قدیمی از قایق استفاده می کنند.

نکته ی دیدنی دیگر این ویدیو، ایستگاه قطاری است که تبدیل به بازار روز شده؛ فروشندگان محصولاتشان را تا زمان آمدن قطار بر روی ریل راه آهن بساط و لحظاتی قبل از فرارسیدن قطار، آن را جمع می کنند و این کار را تا پایان روز انجام می دهند.

همسفر با کارناوال به بانکوک بیایید و گشتی در شهر معابد بزنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست