کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به باتومی گرجستان | بندری در دریای سیاه

می خواهیم به یکی از مقاصد محبوب گردشگری میان هموطنان عزیزمان سفر کنیم تا قدری بیشتر با این منطقه و جاذبه های گردشگری اش آشنا شویم. مقصد سفرمان، باتومی، دومین شهر بزرگ گرجستان است. این شهر، در کنار دریای سیاه جای خوش کرده است و فاصله زیادی با کشور ترکیه ندارد. در سده گذشته، باتومی پیشرفت چشمگیری داشته و حالا، یکی از مدرن ترین شهرهای گرجستان شمرده می شود. همین موضوع سبب شده تا گردشگران بسیاری راهی این سرزمین شوند؛ اوقات خوشی را در کنار دریای سیاه سپری کنند و از تماشای سازه های امروزی و زیبا لذت ببرند. ما هم از گردشگرانی به شمار می رویم که مشتاق دیدار باتومی هستند، پس راه این سرزمین را در پیش می گیریم. همراه مان بمانید و این سفر لذت بخش را از دست ندهید.

در ابتدا، چشم انداز ابرها و رعد و برق، قدری نگران مان می کنند؛ مبادا سفری طوفانی را در پیش داشته باشیم. اما خوشبختانه پس از اندکی، هوا صاف و آفتابی می شود و از میان آب های درخشان به شهر وارد می شویم. بندرگاه های باتومی و قایق های تفریحی نظرمان را جلب می کنند و به ما یادآور می شوند که تفریحات آبی از جاذبه های مهم شهر باتومی هستند. به یک شهربازی در کنار دریا می رویم، حقیقتا نمی توان تماشای دریای سیاه از بالای چرخ و فلک را از دست داد؛ پس سوار بر چرخ و فلک می شویم. پس از گشتی در شهربازی، برج 130 متری آلفابتیک (Alphabetic Tower) در تاریکی نظرمان را جلب می کند. از طرح خاصی که در ساخت این برج به کار رفته نمی توان گذشت، اگر کمی دقت کنید طرح «دی اِن اِی» را بر دیواره برج تشخیص می دهید؛ که بر روی آن نیز الفبای گرجی، رسم شده است. به راه مان ادامه می دهیم و از شب های باتومی لذت می بریم. تا طلوع آفتاب، در شهر گشت می زنیم و پس از آن، دوباره سرگرم تماشای تفریحات آبی می شویم و ...

در این سفر جذاب همراه کارناوال بمانید.

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر به باتومی

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست