کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به بایرن | بزرگترین ایالت آلمان

از میان سرزمین های زیبا و تماشایی دنیا، باری دیگر کشور آلمان را به عنوان مقصد سفرمان برگزیده ایم و می خواهیم در گوشه ای از این سرزمین به گشت و گذار بپردازیم. به بایرن می رویم که بزرگترین و جنوبی ترین ایالتِ آلمان شمرده می شود. با وجود آن که بایرن بزرگترین ایالت آلمان است اما از منظر جمعیت، بعد از نوردراین-وستفالن (Nordrhein-Westfalen) مقام دوم را داراست. همه این ها را گفتیم تا اهمیت این خطه را برای تان به تصویر بکشیم. در ادامه راهی این سرزمین زیبا می شویم تا گوشه ای از زیبایی طبیعی و معماری نابش را از نظر بگذرانیم. با ما همراه بمانید. 

گشت و گذارمان را از نزدیکی شهر فوسن (Füssen) آغاز می کنیم؛ در اینجا قلعه ای تاریخی به نام هوهنش ونگو (Hohenschwangau Castle) قرار دارد که با عظمت و شکوهش، انسان را به یاد قصه های پریان می اندازد. این قلعه در قرن 19 میلادی برای آن ساخته شد که اقامتگاه لودویگ دوم (Ludwig II) در کودکی باشد. از قلعه فاصله می گیریم و در ادامه سفرمان، نگاهی به مناطق مرتفع می اندازیم و خانه هایی را می بینیم که به زیبایی در میان دشت ها بنا شده اند. کمی آن طرف تر ساختمان شهرداری نظرمان را جلب می کند که در شهر مونیخ بنا شده است؛ کمی بعد از این ساختمان می گذریم اما همچنان سفرمان در آسمان مونیخ ادامه دارد. با اندکی دقت، متوجه می شویم که خانه های این شهر همگی به صورت شیروانی ساخته شده و نمایی منحصر به فردی به مونیخ بخشیده اند. در حین گشت و گذارمان، از پارک هوفگارتن (Hofgarten) نیز دیدن می کنیم و گنبد پسته ای رنگ درون پارک را از نظر می گذرانیم. پس از آن نگاهی به تندیس بایرن می اندازیم؛ این تندیس در حقیقت، شمایل زنی ست که در دست چپش حلقه گلی دارد و در سمت راستش، شیری ایستاده است. همه این ها تنها گوشه ای از زیبایی های بایرن بودند و سفر ما همچنان ادامه دارد. 

کارناوال را در این گشت و گذار دیدنی همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Dr. Ludwig

Musics: Thomas Bergersen - Empire of Angels

Two Steps From Hell - Blackheart             

Photo Of Cover: Álvaro Tejero

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست