کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به برلین | گشتی در پایتخت تماشایی آلمان

بار سفر می بندیم و به یکی از دیدنی ترین شهرهای اروپا قدم می گذاریم. به کشور آلمان می رویم و وارد شهر برلین می شویم که عنوان پایتخت و بزرگترین شهر کشور را یدک می کشد. برلین با داشتن جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی متعدد به عنوان یکی از مراکز فرهنگی جهان شناخته می شود و سالانه گردشگران بسیاری را میزبانی می کند. در سفر به برلین باید با طلوع آفتاب از محل اقامت تان بیرون بزنید و به سراغ جاذبه ها بروید و دست آخر باز هم می بینید که بسیاری از دیدنی ها را از قلم انداخته اید. این شهر پر است از ساختمان ها، مجسمه ها، موزه ها و یادمان های تاریخی و البته بازار رستوران ها و گالری ها و تفریحات نیز در آن داغ است. برای دقایقی همراه ما شوید تا سری به برلین بزنیم و در ویدیوی امروز کارناوال گوشه ای از زیبایی های این دیار را ببینیم.

از خیابان های شهر شروع می کنیم و گذر ماشین ها را به تماشا می نشینیم. کمی بعد خود را مقابل ساختمان رایشس تاگ (Reichstag) می یابیم که یک کاخ نئورنسانسی بزرگ و زیباست و در مدت 10 سال ساخته شده است. بازسازی باشکوه گنبد آن از شیشه از ویژگی های متفاوت این ساختمان به شمار می رود. این گنبد دید خوبی نسبت به اطراف بنا دارد و شب ها می توانید در رستوران آن چشم انداز بسیار زیبایی را از شهر ببینید. کمی بعد کلیسای جامع برلین را می بینیم که شهرتش را مدیون گنبد بلند و ناقوس قدیمی خود است.

در ادامه گشتی هم در فرودگاه این شهر می زنیم و سپس به سراغ دروازه‌ براندنبورگ (Brandenburger Tor) می رویم که از شناخته شده ترین بناهای تاریخی شهر است و به نوعی نماد این دیار محسوب می شود.

با کارناوال همراه باشید و با تماشای این ویدیو سفری کوتاه به برلین را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست