کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به بولونیا | گران ترین شهر ایتالیا

تاکنون سفرهای بسیاری در دنیا داشته و از شهرهای مهمی بازدید کرده ایم. این بار نیز، از میان مقصدهای رنگارنگ در دنیا، راهی شمال کشور ایتالیا می شویم و به شهر بولونیا قدم می گذاریم. بولونیا، عنوان هفتمین شهر پر جمعیت ایتالیا را دارد و به نظر افراد بسیاری، گران ترین شهر ایتالیا شمرده می شود. یکی از دلایل این موضوع، حضور کارخانه های خودروسازی لامبورگینی، مازراتی، فراری و ... در نزدیکی این شهر است. این شهر از حیث گردشگری نیز توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده و بناهای دیدنی متعددی را در خود جای داده است. در ادامه همراه مان شوید تا جاذبه های دیدنی شهر بولونیا را تماشا کنیم.

در ابتدای راه به میدان اصلی شهر با نام پیاتزا ماجوره (Piazza Maggiore) قدم می گذاریم و سفرمان را از آنجا شروع می کنیم. پس از آن بر فراز شهر به پرواز درمی آییم و نیم نگاهی به فضای کلی بولونیا می اندازیم. شکل و شمایل قدیمی شهر با سقف های تماما آجری رنگ، چشم انداز جالبی پیش روی مان گذاشته است. پس از نگاهی اجمالی، دوباره به درون شهر قدم می گذاریم و در میان کوچه ها و خیابان ها قدم می زنیم. کلیسایی با نمای خارجی نیمه کاره نظرمان را جلب می کند که سن پترونیو باسیلیکا (San Petronio Basilica) نام دارد. شاید برای تان عجیب باشد اما این کلیسای نیمه کاره، مهمترین عبادتگاه مسیحیان در شمال ایتالیاست. این کلیسا به یاد یکی از بزرگترین اسقف های شهر در قرن 5 میلادی، چنین نامگذاری شده است. در ادامه، به تماشای بنای پلازا دل پودستا (Palazzo del Podestà) می رویم؛ معماری این سازه، تا حدودی یادآور بنای شمس العماره در کشور عزیزمان است. باز هم به راه مان ادامه می دهیم تا تمامی این شهر پرجاذبه را از نظر بگذرانیم.

همراه کارناوال، به بولونیا بیایید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست