ویدیو HD

سفر به بوسنی و هرزگوین | گشتی در جنوب شرقی اروپا

امروز فرصت گشت و گذار در اروپای جنوب شرقی را برای تان فراهم کردیم و می خواهیم شما را به کشور بوسنی و هرزگوین ببریم؛ جایی که شاید کمتر نامش را به عنوان یک مقصد گردشگری شنیده اید. در ویدیوی امروز کارناوال، به این کشور سفر می کنیم و گوشه ای از زیبایی های آن را از لنز دوربین یک گردشگر مالزیایی به تماشا می نشینیم. این سرزمین در گذشته بخشی از کشور یوگسلاوی به حساب می آمد؛ اما توانست استقلالش را پس از جنگ یوگسلاوی در دهه 90 به دست آورد. بوسنی و هرزگوین کشوری است کوهستانی‌ با منابع‌ طبیعی‌ سرشاری‌ همچون دریاچه ها، رودخانه ها، چشمه های‌ آب معدنی و ... که هر کدام شان زیبایی چشم نوازی دارند و هوش از سرتان می برند. با ما همراه شوید و سفری کوتاه به این کشور کمتر شناخته شده را تجربه کنید...

سفرمان آغاز می شود و مناظر خیره کننده یکی پس از دیگری پیش روی مان قرار می گیرند. شاید هیچ وقت فکر نمی کردید که چنین چشم اندازهایی در بوسنی و هرزگوین جا خوش کرده باشند. گردشگر، زهریز خوزیمه (Zahariz Khuzaimah) نیز در سفرش به این دیار حسابی شگفت زده شده است. او یک ماجراجوی تمام عیار، عکاس و فیلم ساز است و به جای جای جهان سفر می کند. این گردشگر تجربه هایش را از طریق فیلم، عکس و نوشته ها به اشتراک می گذارد تا به قول خودش مردم بتوانند آن روی سکه را ببینند؛ یعنی واقعیت هایی که رسانه ها نشان تان نمی دهند. او درباره سفرش به بوسنی و هرزگوین می گوید:

در مارس 2015 بود که راهی بوسنی و هرزگوین شدم و سفری 2 هفته ای به این کشور را تجربه کردم. هرگز انتظار نداشتم که چنین مناظر زیبایی در این کشور ببینم. چشم اندازهای زیبای بوسنی و هرزگوین شما را جادو خواهند کرد. وقتی قدم به پایتخت این کشور، سارایوو (Sarajevo) گذاشتم هیچ برنامه ای نداشتم. تنها یک ماشین اجاره کردم و به شهرهای بسیاری سر زدم. ویدیویی که از این سفر به جای مانده در شهرهای مختلفی همچون کازن (Cazin)، بیهاچ (Bihać)، موستار (Mostar) و ... ضبط شده است.

لحظاتی از سفر این گردشگر پیش روی شماست و می توانید با تماشای آن بیشتر با این سرزمین زیبا آشنا شوید. با کارناوال همراه باشید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET