کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به برازیلیا | گشتی در پایتخت برزیل

از میان مقاصد رنگارنگ کره زمین این بار شهر برازیلیا را برای تان برگزیده ایم که از سال 1960 عنوان پایتخت کشور برزیل را یدک می کشد. پیش از این که این شهر پایتخت برزیل شود این عنوان از آنِ ریو دو ژانیرو بود اما برزیلیا که موقعیت مرکزی تری داشت توانست جای این شهر را بگیرد. جالب است بدانید که برازیلیا به بلوک های شماره دار و بخش هایی تقسیم شده است که هر یک به مشاغلی خاص مانند هتل ها، بانک ها و سفارتخانه ها اختصاص دارند. سفر امروز کارناوال به این شهر زیبا را از دست ندهید چرا که می خواهیم به گوشه گوشه آن سر بزنیم و بخشی از جاذبه های آن را نشان تان دهیم. برای دقایقی کار و روزمرگی های تان را کنار بگذارید و با ما همراه شوید...

رقص فواره های آب نخستین چیزی‌ست که در این ویدیو می بینید. سپس کلیسای جامع برازیلیا (Cathedral of Brasília) در برابر چشمان تان خودنمایی می کند. بر فراز این سازه به پرواز در می آییم و شانزده ستون سنگی سفید آن را می بینیم که هر کدام 90 تن وزن دارند. سپس نگاهی گذرا به ساختمان استادیوم ملی مانه گارینشا (Estádio Nacional Mané Garrincha) می اندازیم که از سال 1974 در این شهر قرار دارد.

شاید برای تان جالب باشد که بدانید زیبایی های برازیلیا دل از کارشناسان جهانی نیز برده است و نام این شهر از سال 1987 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. این شهر طوری طراحی شده است که نقشه آن شکل یک هواپیما یا یک پرنده بزرگ را در ذهن تداعی می کند. ساختار اولیه برازیلیا ظرف چهار سال و با شعار "پنجاه سال پیشرفت در پنج سال" شکل گرفت و به یک شهر تماشایی تبدیل شد. 

این شهر هنوز هم در حال توسعه است و برزیلی ها به شدت به آن می بالند. در برازیلیا هیچ زمانی برای تلف کردن وجود ندارد و هیچ وقت در آن بیکار نمی مانید چرا که جاذبه های زیادی در این دیار انتظارتان را می کشند که هر یک زیبایی های خاص خود را دارند.

با کارناوال همراه باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست