کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به براتیسلاوا | پایتخت زیبای اسلواکی

برای گشت و گذار در یک شهر متفاوت اروپایی آماده اید؟ نظرتان با سفر به کشور اسلواکی چیست؟ تا چه حد با این دیار آشنایی دارید؟ خودتان را آماده کنید تا با هم سری به براتیسلاوا، پایتخت زیبای این کشور بزنیم و گشتی در کوچه پس کوچه هایش داشته باشیم. براتیسلاوا در جنوب غربی اسلواکی و در کرانه رود دانوب و شرق رودخانه موراوا جا خوش کرده است. به واسطه قرار گرفتن این شهر در مرز مجارستان و اتریش، براتیسلاو تنها پایتخت در جهان به شمار می رود که دارای مرز مشترک با دو کشور مستقل است. در ویدیوی امروز کارناوال به گردش در این شهر می پردازیم و سفری کوتاه به آن را تجربه می کنیم. با ما باشید از تماشای این ویدیو لذت ببرید...

با تماشای شهر از ارتفاع آغاز می کنیم و کمی بعد قدم به خیابان هایش می گذاریم؛ خیابان هایی سنگفرش شده که از دو سو با بناهای قدیمی اروپایی محصور شده اند و شما را به سفری در قلب تاریخ می برند. تورهای گردشگری در این شهر امکانات حمل و نقل با ماشین های قدیمی را برای میهمانان خود فراهم کرده اند تا لذت سفر آنها را چندین برابر کنند. براتیسلاوا در گذشته پرسبورگ نامیده می شد و کمتر کسی آن را می شناخت اما نامش به تازگی در میان مقاصد گردشگری محبوب به چشم می خورد. این شهر بهترین انتخاب برای کسانی است که از جمعیت کمتر و قیمت‌های ارزان تر خوش شان می آید و به دنبال مقاصد کمتر شناخته شده هستند. 

جشنواره های تابستانی، بازارها و نمایشگاه ها، بازارهای کریسمس، تورهای کروز در رودخانه، اسکی و پاتیناژ در زمستان و... تفریحات و انتخاب هایی هستند که در این شهر پیش روی تان قرار دارند. معماری زیبا براتیسلاوا توجه هر کسی را به خود جلب می کند و فرصت چشیدن غذای عالی و ارزان قیمت چیزی نیست که بتوان در این شهر از کنارش گذشت. مردمان خونگرم براتیسلاوا نمی گذارند به شما بد بگذرد و تمام تلاش شان را می کنند که خاطره ای خوش را برای تان بیافرینند.

با کارناوال قدم به این پایتخت زیبا بگذارید و گردشی متفاوت را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست