ویدیو HD

سفر به بروژ | از شهرهای دیدنی بلژیک

این بار می خواهیم کوله بار خود را برداریم و به یکی از رویایی ترین مقاصد سفر در دنیا قدم بگذاریم؛ شهر بروژ (Bruges) که در شمال غربی کشور بلژیک قرار دارد. از آنجایی که در بروژ یا بروخه، کانال های آبی به چشم می خورد، به این شهر در کنار برخی دیگر از شهرهای شمالی اروپا و آمریکا، ونیز شمال (Venice of the North) می گویند. از دیگر شهرهایی که این عنوان را از آن خود دارند می توان به آمستردام در هلند و سن پترزبورگ در روسیه اشاره کرد. موقعیت بندری شهر بروژ، از مزایای مهم آن شمرده می شود و کمک بزرگی به موقعیت اقتصادی آن کرده است؛ حتا در دوره ای از تاریخ، بروژ یکی از مهمترین شهرهای بازرگانی دنیا شمرده می شد.

شهر بروژ، منظره ای بسیار دیدنی دارد و جلوه های زیبایش از چشم ارزیابان یونسکو نیز پنهان نمانده است و آن ها، بخش قدیمی تر شهر را در میراث جهانی یونسکو ثبت کرده اند. 

اگرچه بروژ تاریخچه قابل توجهی دارد و همیشه، شهری مورد تقدیر بوده است؛ اما یکی از عواملی که توجه به این سرزمین را دوچندان کرد، فیلم تقدیر شده در بروژ (In Bruges) است. در این فیلم جاذبه های شهر بروژ به زیبایی به تصویر کشیده شده اند و هر کسی با دیدن آن، دل به بروژ می بازد. اما اگر شما این فیلم و زیبایی های بروژ را ندیده اید، با ما همراه شوید و این ویدیو را تماشا کنید و این گونه، رویای سفر به این شهر زیبا را در ذهن بپرورانید. 

می خواهیم بروژ را از بالا نگاه کنیم؛ خانه هایش که با سقف های شیروانیِ آجری رنگ مزین شده اند را از نظر بگذرانیم، از فراز کانال های آبی بگذریم و نگاهی به مردم شهر بیندازیم. هوای بروژ گرفته است و برخی از درختان، با رنگ های پاییزی خود دلبری می کنند و این لذت گشت و گذارمان را دو چندان می کند.

دست در دست کارناوال بگذارید و آماده سفری مجازی به بروژ شوید. 


:Video Details

Produced By: FabianBPhoto Drone

Music: Kevin MacLeod's Friday Morning

Photo Of Cover: Александра Кормильчинкова

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET