نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به بروژ | شهر شگفت انگیر بلژیک

درست همانند پرنده ای که در آسمان مشغول به پرواز است امروز به همراه شما در آسمان ها پرواز می کنیم. می گردیم و  می گردیم تا زمانی که زیبایی هایی بر روی زمین نظرمان را جلب می کند. در آسمان کشور بلژیک و حدودا در قسمت شمال غربی آن هستیم؛ این زیبایی ها متعلق به شهر بروژ یا بروخه است. نام این زیبایی ها را شگفتی می گذاریم و امروز آن ها را با چشمان زیبایتان قسمت می کنیم. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو دیدنی را از دست ندهید.

از ارتفاعات به رودخانه ای می نگریم که در دل شهر قرار گرفته. این پرنده های سفید رنگی که بر روی آب شناور هستند قوهای عاشق اند که نمادی از این شهر رمانتیک به حساب می آیند. صدای آب بسیار زیباست و قایق های موتوری زیبا در کنار این رودخانه برای تفریح در این آب ها بهترین گزینه هستند. از شهری تاریخی و زیبا سخن می گوییم. شاید اگر در یکی از خیابان های اصلی شهر قرار بگیرید و به منظره ی مقابل خود بنگرید باورتان نشود که آنچه دیدگانتان می نگرد رویا و خیال و یا تصویری ساختگی نیست بلکه شگفتی بر روی زمین است. ما در کنار یکدیگر به این مناظر خیره کننده می نگریم ساختمان های تاریخی و سنگ فرش های قدیم معماری اروپایی درست در کنار کالسکه ای که از کنارشان می گذرد، حال و هوایی خاص از روزهای گذشته را برایتان زنده می کند.

در کنار همه ی این مناظر جذاب آسمانی صاف و پرتو طلایی رنگ آفتاب به عنوان تصویر پس زمینه قرار گرفته. در قایق رانی شهری شاید به یاد تفریح در ونیز بیفتید و یا دیدن شیروانی های قرمز خانه ها شما را به یاد دیگر شهر های اروپایی بیاندازد. بروخه یا بروژ شهری که موسیقی های خیابانی اش به دلتان می نشیند و بناهای مجلل اش احساس تجمل گرایی را درونتان بیدار می کند.  

تماشای این ویدیو دیدنی را از دست ندهید و این بار گشتی مجازی را در این شهر تجربه کنید.

با کارناوال همراه باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.