کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به برونئی | سلطان نشین جنوب شرقی آسیا

این ویدیو خلاصه ای از سفر به برونئی توسط یک گردشگر اوکراینی به نام گِلب (Gleb) است که گوشه ای از زیبایی هایی این کشور را به ما نشان می دهد. گلب سفر کوتاهی به این سرزمین داشته و در مسیرش، چندی از دیدنی های برونئی را از نظر گذرانده و آن ها را در این ویدیو با ما به اشتراک گذاشته است. با وجود آن که جاذبه های برونئی مانند همه کشورهای جهان قابل توجه هستند، اما بازهم این کشور آن طور که باید شناخته شده نیست. به همین خاطر خالی از لطف نخواهد بود اگر معرفی اجمالی از این سرزمین داشته باشیم. 

کشور برونئی (Brunei) در سواحل شمالی جزیره بورنئو در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است. این کشور در گذشته همراه با مالزی، از سرزمین های تحت الحمایه بریتانیا به حساب می آمد؛ اما در سال 1963 از مالزی جدا شد و با این وجود باز هم به تنهایی تحت الحمایه بریتانیا باقی ماند؛ در نهایت هم در سال ۱۹۸۴ استقلال یافت و از سایه بریتانیا خارج شد. امروزه این کشور به خاطر داشتن منابع فراوان نفت و گاز، یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان را دارد و همچنین آوازه ثروت پادشاهش در جهان پیچیده است.

در حال حاضر برونئی تنها با کشور مالزی همسایگی دارد و از سوی دیگر، خط ساحلی اش در امتداد دریای چین جنوبی کشیده می شود. خوبست بدانید نام پایتخت این کشور، بندر سری بگاوان (Bandar Seri Begawan) است که از شاخص ترین جاذبه های آن، باید مسجد سلطان عمر علی سیف الدین را نام برد. این بنا از مساجد تماشایی آسیاست که در این ویدیو کارناوال نیز فرصت تماشایش وجود دارد؛ علاوه بر این مسجد، دنیای زیر آب، صخره های مرجانی و موجودات زیر آب هم از دیگر دیدنی های جذاب برونئی در این ویدیو هستند. 


:Video Details

Produced By: Gleb

Music: Arno Elias - New Day

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست