کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به بوینس آیرس | گشتی در پایتخت آرژانتین

تا به حال به شهرها و کشورهای مختلفی رفته و چهره آنها را از نظر گذرانده ایم. برای گشت و گذار امروز سری به کشور آرژانتین می زنیم و به سراغ شهر بوینس آیرس می رویم که به عنوان پایتخت کشور شناخته می شود و لقب بزرگ‌ترین شهر این سرزمین را یدک می کشد. بر فراز این شهر زیبا به پرواز در می آییم و به تماشای جریان زندگی در آن می نشینیم. تعدادی از جاذبه های مهم را می بینیم و بخش هایی از این دیار را نظاره می کنیم. با کارناوال همراه باشید تا ببینید در پایتخت آرژانتین چه می گذرد و چه چیزهایی در آن انتظارتان را می کشد...

اولین چیزی که در گردش امروز به سراغش می رویم استادیوم مهم شهر است که با نام ورزشگاه مونومنتال آنتونیو وسپوکیو لیبرتی (Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti) شناخته می شود. ساخت این ورزشگاه به سال ۱۹۳۸ میلادی باز می گردد و ۹ بازی جام جهانی فوتبال ۱۹۷۸ از جمله بازی فینال و مسابقه رده بندی را میزبانی کرده است. 

کمی بعد به سراغ ستون هرمی شکلی با ارتفاع 68 متر می رویم که با نام ابیلیسکو د بوینس آیرس (Obelisco de Buenos Aires) شهرت دارد و بسیاری آن را نماد شهر می دانند. این اثر برای گرامیداشت چهارصدمین سال تاسیس شهر ساخته شده است و به عنوان یک اثر ملی، ارزش بسیاری دارد. 

به سراغ خیابان های شهر می رویم و به گذر اتومبیل ها از آن می نگریم. بوینس آیرس را از بالا به تماشا می نشینیم و از دیدن جلوه زیبای آن لذت می بریم. این شهر بندرگاهی نیز دارد که گردشگران برای دیدن آن برنامه ریزی می کنند. در واقع این شهر بندر کشور آرژانتین محسوب می شود. 

برای سفر به پایتخت آرژانتین با کارناوال همراه شوید و به تماشای این ویدیوی دیدنی از بوینس آیرس بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست