کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به بلغارستان

نظرتان درباره سفر به بلغارستان چیست؟ آیا تا به حال به گشت و گذار و تماشای جاذبه های بلغارستان فکر کرده اید؟ بسیاری از ما هیچ اطلاعات خاصی درباره این کشور نداریم و حتی ممکن است این سوال را بپرسیم که اصلا بلغارستان کجاست و چه چیز جذابی برای تماشا دارد؟! می خواهیم به کمک این ویدیو و معرفی کشور بلغارستان، تا حدودی به سوال ها درباره این سرزمین پاسخ دهیم و زیبایی های این کشور اروپایی را برای تان به تصویر بکشیم.

سرزمین زیبای بلغارستان، در جنوب شرقی اروپا و در حوزه دریای سیاه قرار دارد. پایتخت این کشور، در نواحی غربی قرار گرفته و نام آن صوفیه است. بلغارستان از شمال با رومانی، از غرب با صربستان و مقدونیه، از جنوب با یونان و ترکیه و در نهایت، از شرق با دریای سیاه مرز دارد. 

در این کشور جاذبه های بسیار زیادی وجود دارند و در این ویدیو نیز متوجه تعدادی از آن ها می شویم؛ از جمله یادبود تزار آزادیخواه (Monument to the Tsar Liberator) در صوفیه که به یاد یکی از امپراتورهای روس، یعنی الکساندر دوم ساخته شده است؛ کسی که در حین جنگ روسیه و عثمانی (۱۸۷۷–۱۸۷۸)، بلغارستان را از زیر یوغ امپراتوری عثمانی بیرون کشید. از دیگر جاذبه های بلغارستان که باز هم در شهر صوفیه قرار گرفته است، می توان کلیسای جامع الکساندر نوسکی (Alexander Nevsky Cathedral) را نام برد. کلیسای زیبایی که به رنگ های طلایی، سبز پسته ای و سفید مزین شده و بین سال های ۱۸۸۲ - ۱۹۱۲ میلادی ساخته شده است. این کلیسا در بلندترین نقطه ۵۴ متر ارتفاع دارد.

در کشور بلغارستان، صومعه های بسیاری هم به چشم می خورند و ما هم چندتایی از این صومعه ها را در ویدیو دنبال می کنیم، از جمله صومعه باچکوو (Bachkovo Monastery) در جنوب این کشور که از بزرگترین صومعه های ارتدکس شرقی به شمار می آید. این صومعه در کرانه رودخانه قرار دارد و فاصله اش از شهر صوفیه، 189 کیلومتر است. 

حال که تا حدودی بلغارستان را شناختید با کارناوال همراه شوید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Martin Lust

Web: http://martinlust6.wixsite.com/martinlustdrone

Photo Of Cover: Evgeni Dinev

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست