ویدیو HD

سفر به ایالت کالیفرنیا | سومین ایالت بزرگ آمریکا

از میان مقاصد جذاب و رنگارنگ دنیا این بار به سراغ ایالت کالیفرنیا می رویم که در غرب آمریکا قرار دارد و بر کرانه اقیانوس آرام جا خوش کرده است. ایالتی با زیبایی های بسیار که می توانید ساعاتی فراموش نشدنی را در آن بگذرانید. از ساختمان های زیبا و چشم نواز گرفته تا جاذبه های طبیعی و البته میراث جهانی؛ همه و همه می توانند حیرت شما را برانگیزند و سفری متفاوت برای تان رقم بزنند. اگر در دقایق پیش رو با کارناوال همراه باشید می توانید نگاهی گذرا به این ایالت بیاندازید، بر فراز آن به پرواز در آیید و کمی بیشتر با دیدنی هایش آشنا شوید. برای لحظاتی کار و دغدغه های تان را کنار بگذارید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

به ایالت کالیفرنیا قدم می گذاریم که شهرهای مهمی همچون لس‌آنجلس، سن دیگو، سن خوزه و سان‌فرانسیسکو را در خود جای داده است و جمعیت قابل توجهی دارد. در ابتدای گشت و گذارمان نشان هالیوود در لس آنجلس را می بینیم که یک نشان شهری و نماد فرهنگی ایالات متحده آمریکا است. پیر 39 (Pier 39) مقصد بعدی ماست که یک مرکز خرید مشهور در سان‌فرانسیسکو است و یکی از جاذبه های توریستی این شهر به شمار می رود. 

به گوشه گوشه کالیفرنیا سر می زنیم و خیابان ها، مردم، ساختمان ها و جریان زندگی را به نظاره می نشینیم. تماشای سواحل را از دست نمی دهیم و لحظاتی را در کنار اقیانوس آرام می گذرانیم. یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی این ایالت پارک ملی یوسیمیتی (Yosemite National Park) است که در فهرست میراث طبیعی یونسکو قرار دارد و دیدنی های بسیاری در آن انتظارتان را می کشند. پل گلدن گیت (Golden Gate Bridge) در سان‌فرانسیسکو دیگر جاذبه ای است که در این سفر می بینیم؛ پلی که در فاصله بین سال‌های ۱۹۳۷ تا ۱۹۶۴ طولانی ترین پل معلق دنیا به حساب می آمد. 

با کارناوال همراه باشید و جلوه های ایالت کالیفرنیا را از نظر بگذرانید....

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET