کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کیپ تاون | اعجوبه آفریقای جنوبی

امروز می خواهیم به گوشه ای تماشایی از این کره خاکی سر بزنیم و در کنار شما به تماشای بخشی از زیبایی های آفریقای جنوبی مشغول شویم. مقصدمان یکی از شگفت انگیزترین سرزمین‌های این سیاره است که می توان آن را مقصدی خارق العاده دانست. به کیپ تاون (Cape Town) می رویم که عنوان دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی را به یدک می کشد و با عنوان محبوب ترین مقصد گردشگران در آفریقا از آن یاد می شود. این شهر، طبیعت و حیات وحش منحصر به فردی را در خود جای داده و میزبان محیط های ساحلی و کوهستانی است که هر چشمی را به خود خیره می کنند. با ما باشید و تماشای زیبایی های کیپ تاون را از دست ندهید.

دیدن پنگوئن ها در یک سرزمین آفریقایی آن قدر عجیب هست که شما را حیرت زده کند. در ابتدای ویدیو به یکی از سواحل کیپ تاون می رویم که حدود 2000 پنگوئن آفریقایی در آن زندگی می کنند. این پرندگانِ به جای مانده از ماقبل تاریخ، بسیار تماشایی هستند و نام شان در فهرست جانداران در معرض خطر انقراض قرار دارد. 

بعد از پنگوئن ها به سراغ بخش های دیگری از شهر و طبیعت اطراف آن می رویم تا گشتی در جای جای آن بزنیم. بر فراز این دیار به پرواز در می آییم و همه چیز را از زاویه ای متفاوت نظاره می کنیم. به دیدن یک آبشار می رویم که سقوط زیبایی را به نمایش گذاشته است. کمی بعد سر از دنیای حیات وحش در می آوریم و حیوانات را می بینیم که آزادانه به زندگی ادامه می دهند. کودکان را به نظاره می نشنیم که شادمانه در ساحل می دوند و می گذارند که امواج پاهای شان را لمس کند. 

در کنار کارناوال باشید و برای دقایقی به تماشای این ویدیو بنشینید تا گوشه ای دیگر از شگفتی های هستی را بشناسید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست