کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کاتانیا | شهری دیدنی در جزیره سیسیل

این بار می خواهیم تجربه سفر به کاتانیا، یعنی دومین شهر بزرگ از شهرهای جزیره سیسیل را برای خود رقم بزنیم. کاتانیا یکی از سرزمین های زیبای ایتالیاست و به عنوان دومین شهر بزرگ جزیره سیسیل شناخته می شود. این شهر بندری در کنار دریای یونان قرار گرفته است و چشم انداز تماشایی‌ش به این دریا، باعث شده تا مسافران زیادی به ویژه از قاره اروپا هر ساله راهی این جا شوند. دیدنی های کاتانیا به سواحل آن محدود نمی شوند و در این شهر جاذبه های زیادی وجود دارد. با وجود همه این زیبایی ها و جاذبه ها، شاید نام این سرزمین چندان به گوش ما ایرانی ها آشنا نباشد، به همین خاطر در ابتدا توضیحی اجمالی از این شهر می دهیم و سپس به درون این خطه پا می گذاریم و زیبایی هایش را با یکدیگر مرور می کنیم. 

شهر کاتانیا، عنوان پایتختی کلان شهر کاتانیا را از آن خود دارد و یکی از بزرگترین شهرهای ایتالیا به حساب می آید. این شهر در سواحل شرقی جزیره سیسیل و در جنوب خاک اصلی ایتالیا قرار دارد و بر اساس آماری که در سال 2017 گرفته شد، جمعیت این شهر 313,396 تخمین زده می شود. سرزمین زیبای کاتانیا، در برهه ای از تاریخ حوادث شومی را به خود دیده است. بین سال های 1169 تا 1693، این شهر زمین لرزه های زیادی را دچار شد و یکی از دلایل اصلی این زمین لرزه ها، فوران های کوه آتشفشانی اتنا (Etna) بودند که در شمال شرقی جزیره سیسیل قرار گرفته است. این کوه امروزه هم از فعالترین آتشفشان های اروپا و حتی جهان به حساب می آید. جالب آن که این کوه آتشفشانی، امروزه یکی از جاذبه های شاخص شهر کاتانیا شمرده می شود و بیشتر به جهت مجموعه تفریحی اسکی و مسیر پیاده گردی‌ش مورد توجه مردم است.

از دیگر جاذبه های سرزمین کاتانیا می توان قلعه اریسنو (Castello Ursino) را نام برد که در قرن 13 میلادی به دستور پادشاهی سیسیل ساخته شد. این قلعه با وجود عمر طولانی‌ش، از شرایط خوبی بهره مند است و این روزها، کاربری موزه را دارد.

تا حدودی از کاتانیا، شرایط جغرافیایی و دیدنی هایش دانستیم، حال وقت آن رسیده که به این سرزمین زیبا برویم و گشتی در آن داشته باشیم. کارناوال را همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Arturo Lo Presti

Photo Of Cover: Angelo Ferraris

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست