کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شیلی | طبیعت چشم نواز پاتاگونیا

سفر به مناطق بکر و قدم زدن در دل طبیعت، فرصتی ست که هر روزه به انسان دست نمی دهد؛ کمبود وقت و هزینه، بسیاری از ما را از تماشای آفرینش بی همتای خداوند در هر گوشه زمین، محروم می کند. اما می توانیم از دریچه فیلم ها و تصاویر این فرصت را از کف ندهیم و چشم به زیبایی ها بدوزیم و محو در شگفتی های جهان شویم. پس کوله بارتان را بردارید و با ما راهی یکی از چشم نوازترین مناطق دنیا شوید و تجربه ای به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.

می خواهیم به گوشه ای در جنوب کشور شیلی برویم و به سرزمینی به نام پاتاگونیا (Patagonia) قدم بگذاریم. پیش از آن که گردش مان را آغاز کنیم بد نیست قدری با سرزمین شیلی آشنا شویم. کشور شیلی با شمایلی عجیب در قاره آمریکای جنوبی جای خوش کرده است. این سرزمین مانند خطی باریک، تقریبا تمام غرب آمریکای جنوبی را در بر گرفته است. همان طور که گفتیم راهی سرزمین پاتاگونیا هستیم؛ بخشی از این سرزمین در جنوب آرژانتین قرار دارد و بخش دیگرش در شیلی جای خوش کرده که مقصد سفر امروز ماست.

پای در این سرزمین می گذاریم و به آرامی به سوی دریاچه ای فیروزه ای حرکت می کنیم. قدم های مان آرام است چرا که نمی خواهیم آرامش طبیعت را بر هم بزنیم. آبشاری زیبا در سر راه مان خودنمایی می کند، محو تماشایش می شویم. چشم کندن از این جلوه بی بدیل سخت است، اما باید به راه مان ادامه دهیم. در مسیر به جاده ای برخورد می کنیم و از میان این جاده، به سوی جنگل های سرسبز روانه می شویم. آب زلال و در امتداد آن قله ای سفید پوش، زیبایی های آفرینش را به ما یادآور می شوند. تماشای موج های آرام آب و مراتع سرسبز، شکوه سفرمان را بیش از پیش می کنند.

همراه کارناوال بمانید و به هیچ عنوان این سفر دیدنی را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست