کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کپنهاگ | پایتخت تماشایی دانمارک

این بار به قاره اروپا سفر می کنیم و از میان مقاصد محبوب گردشگری در این قاره، شهر کپنهاگ (Copenhagen) -پایتخت کشور دانمارک- را بر می گزینیم. کشور دانمارک در شمال اروپا جای خوش کرده است و تنها با سرزمین آلمان مرز دارد و از سه طرف دیگر، به دریای بالتیک، دریای شمال و تنگه اسکاگراک (Skagerrak) ختم می شود. کپنهاگ در گوشه شرقی کشور دانمارک قرار دارد. بد نیست بدانید با توجه به آمار گرفته شده، مردم دانمارک از شادترین افراد جهان هستند و همچنین از درآمد مالی خوبی بهره می برند. حال که کمی با مقصد سفرمان و حال و هوای مردمش آشنا شدید راهی این سرزمین می شویم. اما پیش از سفر این را نیز باید ذکر کنیم که گشت و گذار امروزمان قدری متفاوت است، چرا که کپنهاگ با دیگر سرزمین های دنیا تفاوت چشمگیری دارد. از این سرزمین، به عنوان بزرگترین شهر پیاده در جهان یاد می کنند. البته این بدان معنا نیست که مردم این شهر از وسایل نقلیه استفاده نمی کنند اما فرهنگ پیاده روی جای خود را در میان این افراد پیدا کرده است و خیابان های پیاده رو بسیاری در اینجا به چشم می خورد. همچنین، وجود آثار تاریخی بی شمار، حس قدم زدن در تاریخ را برای مسافران کپنهاگ و دانمارک تداعی می کند. بناهای رنگارنگ و زیبا، نیز از شاخصه های محبوب در این مرز و بوم به شمار می روند. با وجود تمام این جذابیت ها، نباید وقت را تلف کنیم، پس با هیجان زیاد راه این شهر را پیش می گیریم. همراه مان شوید.

زمانی که خورشید طلوع می کند و انوارش بر سرزمین کپنهاگ می تابد به درون شهر قدم می گذاریم. در همان نگاه اول، سقف های رنگی نظرمان را جلب می کنند، بر فراز شهر حرکت می کنیم و تجلی رنگ های زیبا و شاد را نظاره گر می شویم. پس از آن به میان مردم می رویم و خود را با تماشای رفت و آمدشان سرگرم می کنیم. در این شهر بناهای تاریخ در کنار سازه های مدرن چیده شده اند و همین چهره کپنهاگ را بیش از پیش، زیبا کرده است.

کمی از وقت مان را در کنار کانال های آب می گذرانیم چرا که گذر قایق ها، نمایی دیدنی پدید آورده اند. در حین گشت و گذارمان، ایستگاه مرکزی کپنهاگ (Copenhagen Central Station) با ساعت دیجیتالی اش، جلب توجه می کند؛ این ایستگاه قطار در سال 1911 تاسیس شده است. کلیسای فردریک (Frederik's Church) نیز با گنبد سبز رنگش، در میان شهر می درخشد و نمی توان نسبت به آن بی توجه ماند.

به هیچ وجه این سفر را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید چرا که گشت و گذار در کپنهاگ، از آن تجربه های به یاد ماندنی خواهد بود.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست